Keystone logo
© The University of Fredericton
Gateway College

Gateway College

Gateway College

Úvod

O Gateway College

Gateway College může hrdě prohlásit, že to bylo vycvičeny tisíce studentů bude asistent zdravotní péče od roku 1986. Gateway College absolventů pracuje jako cenné členy týmu zdravotní péče v soukromých a veřejných nemocnic, dlouhodobou péči, komplexní péče, asistované bydlení, nezávislý život, speciální péče, zařízení paliativní péče a agentury pro domácí podporu.

Jsme se nachází v centru krásné Vancouver, Britská Kolumbie v Kanadě poskytuje snadný přístup k místní občanské vybavenosti a městské dopravy, jako je Skytrain a hlavní autobusové trasy.

Naše učebny poskytují studentům inspirativní a poutavé studijní prostředí. Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci a instruktoři podporují všechny studenty a jsou zavázáni k úspěchu každého studenta. Plně vybavené moderní laboratoře zajišťují, že studenti Gateway College mohou naučit aktuální znalosti a dovednosti v praktickém a pohodlném prostředí.

Jsme hrdí členové:

 • PTIB: Pobočka soukromých vzdělávacích institucí
  • „Navržená pobočka BC soukromých vzdělávacích institucí
 • BC EQA: Zajištění kvality výuky Britské Kolumbie
 • NACC: Národní asociace kariérních vysokých škol
 • BBB: Better Business Bureau
 • BCCCA: Britská Kolumbijská asociace kariérních vysokých škol
115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Mise a vize

Prohlášení o poslání

„Posláním Gateway College je poskytovat potenciálním i současným zdravotnickým pracovníkům kvalitní vzdělání a školení. "

Vidění

Gateway College bude uznána jako špičková kariéra v Kanadě.

113991_pexels-photo-933964.jpeg

Proč Gateway College ?

 • Zdravotnická specializovaná instituce. Gateway College vyškolila tisíce zdravotnických asistentů prostřednictvím našeho vysoce kvalitního zdravotnického specializovaného vzdělávání od roku 1986.
 • Průmysloví profesionální instruktoři. Učte se od jednoho z nejlepších. Všichni naši instruktoři jsou zdravotní sestry s licencí CRNBC, CRPNBC nebo CLPNBC s dlouholetými profesionálními zkušenostmi v oboru. Jejich nadšení a odhodlání k výchově je podporovat příští generaci zdravotnických pracovníků v první linii, aby se stali vynikajícími důvěryhodnými profesionály. Jejich pozitivní a šetrný přístup je činí snadno dostupnými pro otázky a další podporu. Studenti s vysokou kvalitou vzdělávání je plně připraví na to, aby splnili a překonali současné standardy průmyslu.
 • Individuální pozornost. Chápeme, že ne všichni studenti jsou stejní. Udržujeme velikost naší třídy menší a sledujeme pokrok každého studenta v zájmu individualizované pozornosti, poskytujeme odpovídající poradenství a podporu, abychom co nejlépe vyhovovali jejich vzdělávacím potřebám a pomohli našim studentům dosáhnout jeho plného potenciálu učení.
 • Podpora celoživotního zaměstnávání. Zajišťujeme psaní životopisů, pravidelné aktualizace seznamu pracovních příležitostí a kariérního veletrhu, abychom se setkali s potenciálními zaměstnavateli z různých organizací v oboru výhradně našim absolventům a současným studentům. To znamená, že pokud se studenti dostaví na veletrh, je zaručeno, že se osobně setkají s náborovými manažery a / nebo zaměstnavateli. Obvykle pokaždé pořádáme 10 až 15 organizací, které se účastní našeho veletrhu pracovních příležitostí, aby zaměstnávali naše mimořádně dobře vyškolené studenty a absolventy.
 • Cenově dostupné! Platit za pouhých 395 dolarů za měsíc začít Pathway k vaší vysněné kariéře ve zdravotnictví, nebo požádat o BC vládní studentské půjčky.
 • Flexibilní plány! Nabízíme možnosti na plný úvazek, na částečný úvazek a online možnosti s častým příjmem. Nečekejte měsíce nebo roky, abyste se připojili k programu. S námi už budete pracovat na poli, zatímco jiní jsou stále na čekací listině.
 • Pohodlné! Studujte kdykoliv a kdekoli s přístupem na internet výběrem našeho distančního vzdělávání.
 • Vysoká doporučená sazba! Tisíce našich šťastných absolventů doporučilo naše programy svým přátelům a rodinným příslušníkům, aby se podělili o svůj úspěch.
 • Rychlá dráha! Studenti mohou získat diplom uznaný registrem během pouhých 24 týdnů prostřednictvím našeho programu Zdravotní asistent - Zrychlený program.
115589_pexels-photo-1282308.jpeg

Místa

 • Vancouver

  702-333 Terminal Avenue, V6A 4C1, Vancouver

  Otázky