Keystone logo
Glendale Community College

Glendale Community College

Glendale Community College

Úvod

Glendale Community College (Glendale, CA) byla založena v roce 1927 a během této doby nabízí „více než 85 let excelence a kvality vzdělávání“. Glendale College neboli „ GCC “ je plně akreditována regionálním akreditačním orgánem „WASC“ a během daného semestru zapisuje 16 000 studentů. Vysoká škola má také aktivní a dynamické oddělení Mezinárodních studentských programů - do kterého se zapisuje 500 mezinárodních studentů z více než 50 zemí. GCC má jednu z nejvyšších „přenosových rychlostí“ na čtyřleté univerzity v rámci kalifornského systému dvouletých komunitních vysokých škol. Tento systém je ideální pro mezinárodní studenty, protože umožňuje studentům víz F-1 ušetřit čas a peníze na jejich vysokoškolských vzdělávacích programech v USA.

46563_GCCADBldg..jpg

Mezinárodní studentská kancelář

  • Profesionální zaměstnanci na plný úvazek se zkušenostmi z cestování po světě a s více jazykovými znalostmi.
  • Plná podpora pro zpracování, hodnocení a úspěšnou registraci přijetí.
  • Plná podpora pro akademické poradenství / registraci tříd a imigrační poradenství. „Nová orientace na studenty“ nabídla podzimní a jarní semestr.
  • Programování aktivit na akademické půdě i mimo ni s Mezinárodním studentským klubem. Aktivní studentská vláda Sdružení, spolu s kluby, událostmi a atletikou.
  • Off-Campus Housing & Host Family "Homestay" Placements

Rychlá fakta

Akreditace: Plně akreditovaná instituce: WASC: Western Association of Schools and Colleges. GCC byla založena v roce 1927 a je jednou z nejstarších komunitních škol v Kalifornii. „Více než 90 let excelence ve vzdělávání.

Požadavky na přijetí: přepisy na střední škole a diplomy; minimálně 2,0 nebo průměr známek „C“, pokud se převádí přímo z vysoké školy nebo univerzity se sídlem v USA. TOEFL skóre minimálně 45 na iBT nebo IELTS „skóre pásma“ minimálně 4,5 - pokud angličtina není vaším prvním vyučovacím jazykem. Také čestné prohlášení o formuláři podpory a bankovním prohlášení a jednostránková osobní esej. „Podmíněné přijetí“ je k dispozici studentům bez TOEFL nebo IELTS a převodu z programu jazykové školy.

Areál a vybavení: Scénický a moderní areál o rozloze 100 akrů a 25 budov, který se nachází na svazích pohoří „San Rafael Mountains“ - s výhledem na město Glendale a části panoramatu a metra Greater Los Angeles. Velmi bezpečné předměstské umístění v ideální rezidenční čtvrti domů. Město Glendale bylo v jižní Kalifornii označováno jako „Jewel City“.

Nabízené tituly: spolupracovník v umění (AA), pracovník ve vědě (AS); spolu s krátkodobými certifikačními programy a kurzy všeobecného vzdělávání. Celkem nabízeno 75 akademických oborů; plně přenositelné na čtyřleté univerzity v USA

Počet zápisů: celkem 15 000 studentů; zahrnuje 500 studentů mezinárodních víz (každý semestr) z více než 50 zemí. Mezi tradičně zastoupené nejvýznamnější země patří Jižní Korea, Japonsko, Čína, Hongkong, Indonésie, Vietnam, Tchaj-wan, Švédsko, Saúdská Arábie, Filipíny, Brazílie a Arménie.

Fakulta / Zaměstnanci: Fakultní instruktoři na plný i částečný úvazek - kteří ve zvolené disciplíně získali magisterské a doktorské tituly. Malé třídy (průměrná velikost třídy od 25 do 30 studentů), semináře a moderní počítačové / vědecké laboratoře.

Bydlení a „ubytování v soukromí“: Ubytování mimo areál zahrnuje byty, penziony a americké hostitelské rodiny nebo možnosti „ubytování v rodině“ prostřednictvím společnosti Homestay Placement Company - ISP, International Student Placements. Poznámka: ubytování na koleji nebo koleji nejsou k dispozici. Pro ubytování v soukromí kontaktujte ISP: [email protected]; Webové stránky: www.ISPHomestays.com.

Hlavní obory: 75 akademických oborů vedoucích k přidruženým titulům. Mezi oblíbené obory patří účetnictví, animovaný design, umění / výtvarné umění, letectví (letuška); Business Administration, Computer Science / Information Systems, Culinary Arts (with Restaurant / Hotel management); Tanec, grafický design, masová komunikace, hudba, zdravotní vědy / RN Nursing, přírodní / fyzikální vědy, divadlo a divadelní umění.

Rychlost přenosu na univerzity: Glendale Community College má tradičně jednu z nejvyšších „rychlostí přenosu“ v kalifornském systému komunitních vysokých škol. Většina studentů Glendale College (po dokončení přidruženého titulu a minimálně 60 jednotek semestrálního kreditu) se převádí do různých areálů zahrnujících systém California State University (CSU) nebo University of California (UC). Mezi „smlouvy o převodu“ s mnoha soukromými institucemi patří také University of Southern California (USC), Loyola Marymount University, Pepperdine University. & Occidental College - mimo jiné regionálně akreditované instituce. GCC "src =" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/45/45995_Screen_Shot_2017-03-28_at_5.36.00_PM.png "alt =" GCC "/ >

Akademické programy

Glendale Community College slouží Glendale a jeho okolí od roku 1927 a vydělává si silnou reputaci akademické excelence, která odpovídá potřebám měnícího se světa. Jako plně akreditovaná instituce poskytuje Glendale CC vzrušující škálu akademických, odborných a krátkodobých kurzů. Vysoká škola nabízí přibližně 75 akademických oborů, které vedou k přidružení, spolu s širokým výběrem kurzů všeobecného vzdělávání - což studentům umožňuje splnit požadavky na první dva roky vysoké školy a poté přejít na univerzitu s úplným juniorským postavením. To umožňuje zahraničním studentům ušetřit čas a peníze na jejich vzdělávání ve Spojených státech. Mezinárodní studenti v Glendale mohou domluvit individuální setkání s akademickými poradci, kteří studentům poradí s jejich akademickým plánem, dovednostmi obecné orientace potřebnými k úspěchu a registrací kurzu jako student na plný úvazek (12 jednotek za semestr).

GCC

Poloha a podnebí

Glendale Community College se nachází ve městě Glendale, bezpečné a příměstské rezidenční komunitě asi 20 kilometrů severovýchodně od Los Angeles. S kombinací moderního a tradičního nabízí Glendale College malebný areál na svahu svahu pohoří San Rafael s výhledem na údolí v Glendale a na části panorama Los Angeles. Areál se skládá ze 100 akrů a 18 budov, včetně nového komplexu „Science Center“ s planetáriem a nově zrekonstruovaného Studentského centra / knihkupectví, kavárny a zařízení kulinářského umění. Mezi další služby a vybavení patří zrekonstruovaná knihovna, různé počítačové učebny, studentské zdravotní středisko, transferové centrum, centrum matematiky / vědy, centrum pokročilých technologií, hlediště múzických umění, exponáty studentského umění, fitness centrum a atletická dráha. Město Glendale má populaci 200 000 obyvatel. Podnebí jižní Kalifornie je obecně mírné a teplé podnebí po celý rok s průměrnými teplotami v rozmezí od 15 ° C v zimních měsících do 35 ° C v létě.

Mezinárodní studentský život

Všichni noví zahraniční studenti musí absolvovat speciální orientaci před podzimním a jarním semestrem. Studenti se vyzývají, aby dorazili alespoň dva týdny před začátkem semestrálních hodin na speciální poradenství, testování a plánování akademického kurzu. Studenti jsou vítáni prezidentem vysoké školy, různými fakultami, zaměstnanci, přijímacím personálem a zástupci zdravotního pojištění. Studentům jsou poskytnuty podrobné pokyny a pomoc při procesu registrace. Podrobně jsou vysvětleny všechny příslušné imigrační předpisy a postupy. Testování umístění v angličtině je k dispozici těm studentům, kteří nebyli schopni absolvovat test před orientací. Informace o bydlení mimo areál jsou k dispozici studentům, kteří se zajímají o byty, umístění spolubydlících nebo možná žijí s hostitelskou americkou rodinou. Mezinárodní studentská populace v Glendale je aktivní a nedílnou součástí komunity College. Mezi hlavní kulturní a společenské události patří Mezinárodní studentská asociace související se studentskou vládou a každoroční jarní „Mezinárodní týden“ - doplněný o módní přehlídku, world music, kulturní výstavy, veletrh potravin a taneční večeře. Mezinárodní úřad také propaguje různé „exkurze“ k místním zajímavostem po celé jižní Kalifornii.

46564_GCCPlanetariumDome.jpg

Místa

  • Glendale

    1500 North Verdugo Road , 91208-2894, Glendale

Otázky