Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
GeniusQuest Film Academy

GeniusQuest Film Academy

GeniusQuest Film Academy

Úvod

Filmová akademie GeniusQuest TM

GeniusQuest TM Film Academy nabízí diplomy a certifikáty na akademické půdě, které jsou speciálně navrženy tak, aby urychlily vaši kariéru v digitálních médiích a zábavě. Nabízíme inspirativní a vysoce energetické prostředí, ve kterém vás budou školit odborníci v oboru a spolupracovat s kolegy. Získáte zkušenosti z reálného světa, budete hrát více rolí a budovat smysluplné profesionální kontakty. Naučíte se tím, že děláte a přeměňujete svou kreativitu na praktické dovednosti prostřednictvím praktických projektů v oboru portfolia, které předvedou vaši práci budoucím zaměstnavatelům. Na filmové akademii GeniusQuest TM zažijete jednu z nejunikátnějších vzdělávacích komunit v jihovýchodní Asii s lektory a vrstevníky, kteří sdílejí vaši vášeň. Jsme tou nejlepší volbou pro uchazeče o studium filmu v jihovýchodní Asii.

Naše hlavní kurzy

 • TQUK Level 5 Diploma in Media Production - Filmmaking Management (RQF)

16 měsíců, na plný úvazek

 • TQUK Level 4 Diploma in Media Production - Filmmaking Management (RQF)

6 měsíců, na plný úvazek

Na GeniusQuest TM Film Academy se naučíte náš punc Creative Revolution TM procesu přeměny kreativity a intenzity na praktické dovednosti, které vyžaduje konkurenční svět digitálního mediálního průmyslu.

Budete řídit, filmovat a editovat ve vysoce energetickém prostředí, připravovat se na vzrušující kariéru ve filmu, pod vedením profesionálů z oboru a podpůrné fakulty, kteří chápou, co je zapotřebí k úspěchu.

Proč zvolit GENIUSQUEST TM Film Academy

Zde je 10 hlavních důvodů, proč si zítřejší filmaři vyberou GeniusQuest TM Film Academy:

 • Mezinárodně uznávaní mentoři filmu
 • Kurzy nabízené zcela nebo převážně v angličtině
 • Kvalifikace na plný úvazek a certifikáty oceněné ve více než 100 zemích
 • Profesionální výrobní zařízení, postprodukční zařízení, vlastní studio a projekční divadlo
 • Relevantní, praktické a cenově výhodné filmové vzdělávání
 • Pracovní stáže a stáže v oboru pro studenty s dobrými výsledky
 • Spolupracující, přátelské a inkluzivní učební prostředí
 • Zaměřte se na týmovou práci a dovednosti lidí pro adaptabilní a kreativní filmaře
 • Péče o individuální talent a kreativitu
 • Unikátní umístění kampusu nabízející velkolepé pozadí a živé kontexty pro studentské filmové projekty

Zaměřte se na vyprávění dokumentů

Na filmové akademii GeniusQuest TM se studenti specializují na tvorbu dokumentárních filmů, aby využili rostoucí příležitosti, které nabízí vyvíjející se digitální média a platformy pro vyprávění příběhů. V této éře charakterizované sociálními médii, streamingovými sítěmi a dostupným filmovým zařízením se objevují inovativní nové způsoby vyprávění literatury fikcí na průniku dokumentární a veřejné angažovanosti. Nastavení každého kampusu GeniusQuest TM Film Academy nabízí studentům jedinečný kulturní a sociální kontext, který představuje místní problémy a perspektivy při zachování jejich nezávislého tvůrčího a redakčního hlasu.

TQUK Schválené centrum

GeniusQuest TM je schválené TQUK centrum pro programy úrovně 4 a 5 v oblasti řízení filmů.

TQUK je nejrychleji rostoucí britskou organizací pro udělování grantů (AO), uznávanou nařízením Úřadu pro kvalifikace a zkoušky (Ofqual) v Anglii a velšskou vládou. Jako Ofqual regulovaná udělovací organizace, všechny TQUK kvalifikace jsou zaručeny, aby odpovídaly vysoké úrovni. TQUK podniká kroky k zajištění toho, aby všechna centra, která nabízejí kvalifikaci TQUK, byla poskytována s podporou, kterou potřebují, aby svým studentům poskytovaly co nejlepší služby.

Kvalifikace TQUK jsou uznávány ve více než 100 zemích po celém světě, což otevírá dveře potenciálním regionálním a globálním vzdělávacím a pracovním příležitostem pro absolventy diplomových programů GeniusQuest TM .

Další kurzy začínají v září 2020

Ambice kariéry. Rodinné sliby. Osobní naplnění. Na co čekáš? Zjistěte více o našich vzrušujících vzdělávacích zkušenostech a praktických kurzech. Oslovte dnes a získejte informace o GeniusQuest TM Film Academy a o tom, jak se můžete naučit film v jihovýchodní Asii.

128317_photo-1440404653325-ab127d49abc1.jpeg

Noom Peerapong / Unsplash

Naučte se na Filmové akademii GeniusQuest TM v Thajsku

O společnosti Ko Samui, Thajsko

Svěží s tropickým lesem, lemovaný palmami lemovanými úseky zlatého písku, obklopený průzračnou, akvamarínovou vodou, Ko Samui je druhým nejoblíbenějším ostrovním cílem Thajska.

Nachází se v Thajském zálivu, je to asi 700 km jižně od Bangkoku a 80 km od jižního pobřeží Thajska. Třetím největším ostrovem v Thajsku je největší ostrov souostroví s více než 80 ostrovy, který zahrnuje národní mořský park Ang Thong, ráj kajaku a jednodenní výlet z Ko Samui.

Tento ostrovní klenot, který je dost malý na to, aby ho bylo možno obejít za půl dne na motorce nebo autem, má tak rozmanité pláže a aktivity, že by nebylo možné zažít vše za jediný den. Pláže Chaweng, Lamai, Taling Ngam a Natien jsou rušná plážová města s nádhernými letovisky, mezinárodně uznávanými restauracemi a zábavou světové úrovně. Mezi aktivity v okolí Ko Samui patří výuka jógy, školení Muay Thai, potápění, golf a dokonce kurzy vaření. I když existuje několik klidnějších pláží, které jsou ideální pro relaxaci, zejména ty, které mají některá z nejlepších pětihvězdičkových letovisek na světě, a některé, které vyzařují kouzlo starého světa - například Bo Phut s převedenými starými čínskými obchodními domy - Ko Samui je živé, vzrušující místo, které si vyvinulo svůj vlastní styl ostrovního ráje a přitom si zachovalo velkou část své přírodní krásy

Mezinárodní letiště Samui, jedno z nejkrásnějších na světě a nejlépe navržené v souladu s jeho nádherným přírodním prostředím, je obsluhováno pravidelnými lety z Bangkoku, Kuala Lumpuru, Singapuru, Hongkongu a řady měst v Číně.

Naučte se Filmmaking s GeniusQuest TM v Ko Samui - Paradisiacal Experience

Se svými bílými plážemi, čistým mořem, vodopády, velkolepými vyhlídkami, pulzujícími městy a krásnými chrámy je Ko Samui skutečně opravdovým filmovým rájem. Dalším lákadlem pro studenty je jeho cenově dostupné ubytování a relativně nízké životní náklady.

Filmová akademie GeniusQuest TM se nachází v srdci ostrova v Bo Phutu. Díky partnerství s místními podniky, zejména v oblasti cestovního ruchu a pohostinství, jsme schopni poskytnout studentům příležitosti k vytváření filmů představujících přirozenou krásu, historii Ko Samui, folklór a kultura.

GeniusQuest TM nabízí domácím i zahraničním studentům následující prezenční programy v areálu Ko Samui:

 • TQUK Level 5 Diploma in Media Production - Filmmaking Management (RQF)
 • TQUK Level 4 Diploma in Media Production - Filmmaking Management (RQF)

Místa

 • Ko Samui

  Ko Samui, Thajsko

  Otázky