Keystone logo
GCU - Glasgow School for Business and Society BA / BA (Hons) účetní Pathway
GCU - Glasgow School for Business and Society

BA / BA (Hons) účetní Pathway

Glasgow, Spojené království

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 1 820 / per year *

Na kampusu

* školné 2020/21 založené na gcu

Úvod

Pathways GCU

Studenti Pathway zapisují na bakalářské účetnictví BA (Hons) na Glasgowské Kaledonské univerzitě. V prvních dvou letech budete studovat účetnictví HND na Glasgow Clyde College při přípravě na 3. a 4. ročník (pro vyznamenání) titulu na GCU.

Absolventi BA (Hons) účetnictví mají vynikající profesní vyhlídky jako profesionální účetní, připravují finanční výkazy a zaznamenávají obchodní transakce, sledují finanční výkonnost a účastní se fúzí, akvizic a řízení kvality.

Vyberte studii Pathway účetnictví, pokud:

 • zajímá vás ekonomika, účetnictví a finance
 • chcete se stát důležitou součástí obchodního světa
 • baví vás praktická práce
 • nejlépe pracujete se spoustou interakcí od přednášejícího
 • na konci každého roku studia rádi pracujete na dosažení jasných cílů s pocitem úspěchu

Co budete studovat

 • 3. rok: Audit, aktuální čísla, veřejné finance, strategie, výzkum
 • 4. rok: Zahrnuje odborné předměty, pokročilá témata účetnictví a finance, možnosti ze širšího sortimentu předmětů a diplomovou práci ve vybrané oblasti

„Všechny mé tři sestry a bratr se zúčastnili GCU a já jsem se rozhodl studovat účetnictví zde, protože mě vždy fascinoval a podmanil svět podnikání. různé věci. Letos v létě jsem měl letní stáž v BNP Paribas, což mi přidalo k mé zkušenosti. “ Aminah Din, BA Accountancy

Vstupní požadavky

Všechny vstupní požadavky uvedené v tomto dokumentu by měly sloužit jako vodítko a představovat minimum, které je třeba vzít v úvahu při vstupu. Žadatelé, u nichž byla podána podmíněná nabídka místa, mohou být požádáni, aby dosáhli více, než je uvedeno.

Rok 1

 • SQA Vyšší: BBC nebo ekvivalentní včetně angličtiny a matematiky.
 • Upozornění: Kurzy Pathway jsou určeny pouze pro skotské žadatele o trvalý pobyt

Postup

Pokrok do 3. roku od Glasgow Clyde College s HND Accounting s AAA ve tříděných jednotkách.

anglický jazyk

Akademické skóre IELTS 6,0 (nebo ekvivalentní) bez prvků pod 5,5

dodatečné informace

Další akademická a odborná kvalifikace

Každá aplikace na GCU se zvažuje individuálně. Pokud nemáte typickou akademickou vstupní kvalifikaci, ale můžete prokázat příslušné pracovní zkušenosti a / nebo kredity od uznávaných profesních orgánů, můžete mít nárok na vstup do tohoto kurzu prostřednictvím systému Recognition of Prior Learning.

Mezinárodní Pathways

Pokud nesplníte požadavky anglického jazyka, můžete mít nárok na náš předsessional anglický program, který je vyučován v našem Glasgow kampusu.

Poplatky a financování

Poplatky, které zaplatíte, jsou většinou závislé na vašem poplatku. Jaký je stav studentského poplatku?

Školné 2020/21

 • Vysoká škola: TBC
 • GCU: 1 820 GBP *

* Skotské a evropské poplatky za studium podléhají potvrzení skotské vlády a po potvrzení se mohou změnit.

Poplatky se mohou měnit a zveřejňují se zde pouze pro informaci. Poplatky a zásady vrácení peněz.

Jako student na univerzitě existují další poplatky a náklady, které se na vás mohou nebo nemusí vztahovat, ale o kterých byste měli vědět.

Stipendia

Poskytujeme kvalitní vzdělávání za přiměřenou cenu; jako univerzita pro společné dobro, jsme odhodláni nabízet přístupné vyšší vzdělání talentovaným studentům tím, že udržujeme naše školné nízké a poskytujeme štědrý stipendijní balíček více než 2,5 milionů liber ročně.

Profesní akreditace

Tento program je akreditován hlavními britskými účetními orgány včetně ICAS, ICAEW, ACCA, CIMA a CIPFA.

Metody hodnocení

První dva roky studia navštěvujete Glasgow Clyde College a postupujte podle pokynů pro výuku a hodnocení účetnictví HND.

Ve 3. a 4. roce budete studovat na GCU. Jako profesionálně akreditovaný program je náš přístup k učení, výuce a hodnocení přizpůsoben potřebám profese a požadavkům profesních orgánů.

Používáme širokou škálu učebních a výukových metod, abychom zajistili nejen to, že naši studenti získají potřebné znalosti a znalosti účetnictví, ale také rozvíjejí své intelektuální a osobní dovednosti.

Metody výuky

První dva roky studia navštěvujete Glasgow Clyde College a postupujte podle pokynů pro výuku a hodnocení účetnictví HND.

Ve 3. a 4. roce budete studovat na GCU.

Používáme různé metody učení a výuky, abychom zajistili, že náš program bude odborně relevantní i akademicky náročný. Naše výuka je podporována silnými výsledky v příslušných výzkumných, poradenských a vědeckých činnostech.

Všechny naše moduly používají GCULearn, univerzitní virtuální učební prostředí univerzity, které poskytuje materiály ke kurzům, zdroje pro čtení, hodnocení a zpětnou vazbu, které jsou k dispozici online. Používá se také k tomu, aby umožnil studentům provádět online aktivity a úkoly, poslouchat podcasty, být zapojen do online diskusních skupin a účastnit se blogů a výukových aktivit založených na Twitteru. Tento přístup je kombinován s tradičním přednáškovým, konzultačním a seminárním kontaktem. Pravidelně zveme do hostujících lektorů z průmyslu, abychom ukázali našim studentům praktický význam akademických materiálů, které pokrývají.

Naše učební plán je navržen tak, aby podporoval zaměstnatelnost, naše osnovy byly vyvinuty v souladu s požadavky profesních orgánů, aby získali akreditaci a osvobození od předmětu.

Program je také navržen tak, aby umožnil absolventům přístup k široké škále kariéry v podnikání a ve veřejném sektoru av rámci akademické obce.

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky