Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Glen Oaks Community College

Glen Oaks Community College

Glen Oaks Community College

Úvod

Vítejte na Glen Oaks Community College . Jsme rádi, že jste si vybrali GOCC, které vám pomohou dosáhnout vašich vzdělávacích cílů. Najdete zde úžasně oddanou fakultu a zaměstnance, kteří vám poskytnou vzdělávací příležitosti a podpůrné služby, které zlepší váš celkový zážitek z Glen Oaks.

Můžete si vybrat z nabídky titulů a osvědčení, které vedou buď k přímému zaměstnání v zaměstnání, nebo k převodu do dvou a čtyřletých institucí. Jako regionálně akreditovaná vysoká škola jsou všechny vysokoškolské kurzy plně přenositelné na veřejné i soukromé vysoké školy a univerzity.

Vysoká škola nabízí mnoho podpůrných zařízení a služeb, které doplňují naše vzdělávací nabídky. Patří sem Learning Commons, které zahrnují knihovnu EJ Shaheen, Doučovací a testovací centrum a Distanční vzdělávací středisko; fitness / wellness centrum, nabízené aktivity včetně atletiky, čestné společnosti Phi Theta Kappa, čestné společnosti Epsilon Pi Tau, profesních a sociálních klubů, studentské vlády a dalších.

Glen Oaks se nachází na krásném místě v kopcích Sherman Township centrálně se nachází v St. Joseph County, MI. Zařízení jsou moderní a dobře vybavené nejmodernější technologií a zdroji. Kromě přímého vzdělávacího prostoru existují studijní oblasti, jídelna, atrium, tělocvična, sociální oblasti a specializovaná místa pro laboratorní a technologické nabídky. Nedávno vybudované ošetřovatelské a zdravotnické laboratoře jsou na špičkové úrovni v oblasti designu a vzdělávacího prostředí. Na podzim roku 2017 škola otevřela také studentskou kolej pro 106 lůžek.

Studentská organizace Glen Oaks odráží rozmanitost regionu a mnoho individuálních vzdělávacích cílů. V GOCC budete mít příležitost rozvíjet přátelství se spolužáky ze všech oblastí života a růst profesionálně i osobně.

Místa

  • Centreville

    Shimmel Road,62249, 49032, Centreville

    Otázky