Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Úvod

Rada pro přijímání absolventů do řízení (GMAC) je globální, na základě mise řízená asociace vedoucích absolventských obchodních škol.

Jsme odhodláni pracovat každý den.

Společnost GMAC, založená v roce 1953, se aktivně zavázala rozvíjet umění a vědu o přijímacích řízeních svoláváním a zastupováním průmyslu a nabízením nejlepších produktů a služeb ve třídě pro školy a studenty.

Vlastníme a spravujeme zkoušku pro přijímací řízení na postgraduální studium (GMAT ™). Nejprve spravován v roce 1954, dnes se na něj spoléhá více než 7 000 absolventských programů po celém světě a 9 z 10 nových MBA zápisů po celém světě se provádí na základě skóre GMAT. * GMAT je nejpoužívanější zkouškou pro přijetí absolventů obchodních škol, a více než 200 000 uchazečů každoročně absolvuje zkoušku GMAT.

Naše další přednostní hodnocení zahrnují zkoušku NMAT by GMAC ™ pro vstup do programů postgraduálního managementu v Indii a Jižní Africe a hodnocení výkonů, speciálně určené pro programy Executive MBA po celém světě.

Rada sídlí ve Spojených státech a má kanceláře ve Velké Británii, Indii a Hongkongu.

Naše vize, poslání, účel a hodnoty: Řízení všeho, co děláme

Vidění

Vidíme svět, kde talent spojený s aspirací může těžit z nejlepšího možného vzdělání na obchodní škole.

Mise

Naším posláním je poskytovat řešení nezbytná pro školy a kandidáty, aby se navzájem objevovali a hodnotili.

Účel

Zajistit, aby se talent nikdy neobjevil.

Hodnoty

 • Odvaha: Jsme odvážní v napadání současného stavu.
 • Kreativita: Přitom musíme být kreativní v tom, jak řešíme problémy. Bez odvahy a kreativity nezůstaneme relevantní.
 • Poslech: Abychom jednali s odvahou a kreativitou, poslouchali jsme trh a naše zúčastněné strany a jednali podle toho, co slyšíme.
 • Spolupráce: Akce vyžaduje spolupráci. Nemůžeme splnit své poslání jako jednotlivci nebo dokonce jako jedna organizace.
 • Integrita: Především jednáme s bezchybnou integritou, abychom zajistili poctivost a poctivost.

Tím, že žijeme tyto hodnoty každý den, usilujeme o budování trvalých spojení v naší organizaci a ve vzdělávací komunitě, dnes i do budoucna.

Kodex etického chování GMAC potvrzuje naše hodnoty, naše poslání a vizi a potvrzuje naše závazky vůči sobě navzájem a vůči našim zúčastněným stranám.

Naši členové podporují naše hodnoty a dodržují naše zásady členství. Jako organizace si vážíme a usilujeme o pevné a kreativní vztahy s organizacemi, jejichž poslání odráží náš závazek k dokonalosti v oblasti vzdělávání absolventů. Využíváme také partnerství s předními vysokými školami a technologickými organizacemi, včetně Pearson VUE, našich globálních správců zkoušek GMAT a ACT, Inc., našeho partnera při vývoji zkoušky GMAT. Tato partnerství nám pomáhají poskytovat bezkonkurenční hodnotu naší komunitě pro správu absolventů.

people, girls, women

Výhoda GMAC

Otvíráme dveře pro programy pro postgraduální management a pro budoucí studenty po celém světě.

V GMAC s vámi spolupracujeme, abychom se ujistili, že najdete nejlepší kandidáty pro váš program.

Toto partnerství přesahuje naši nabídku vlajkových lodí, zkoušku Graduate Management Admission Test ™ (GMAT ™). Poskytujeme také výzkumné a tržní zpravodajství, marketingové a náborové nástroje a programy, celosvětové možnosti profesního rozvoje a inovativní grantové iniciativy. Vše, co děláme, je navrženo tak, aby vám pomohlo uspět.

Proč GMAC? Pět dobrých důvodů

 1. Zkouška GMAT je nejpoužívanějším hodnocením pro přijetí absolventů po celém světě.
  Zkouška GMAT, kterou vytvořili řídící školy pro řídící školy a která je k dispozici ve 114 zemích, je používána tak často, protože je to nejspolehlivější prediktor akademického úspěchu v postgraduálních manažerských studiích. Přijetím výsledků zkoušky GMAT získáte přístup k velké skupině vysoce schopných a angažovaných budoucích studentů.

 2. Naše tržní zpravodajství, průzkum a informace o výzkumu jsou bezkonkurenční.
  Naše analýzy a údaje o příjemcích testů GMAT a poptávka po postgraduálním vzdělávání vedoucích pracovníků informují školy a programy po celém světě. Tato exkluzivní informace vám umožní sledovat vše od rozvíjejících se globálních trendů až po vaše nejlepší vyhlídky. Náš výzkum, který je považován za cílený a spolehlivý, je citován v předních zpravodajských publikacích, jako jsou The Wall Street Journal, Bloomberg BusinessWeek, Financial Times a China Times.

 3. Naše cílené nástroje a programy náboru vám mohou pomoci najít ty správné kandidáty.
  Můžeme vám pomoci navázat kontakty, zacílit na jednotlivce a budovat vztahy, které vedou k potvrzeným přihlášením. Ať už je rekrutování přesné s pomocí databáze Graduate Management Admission Search Service ™ (GMASS ™), pomůžeme vám najít nejlepší kandidáty pro váš program.

 4. Naše portfolio marketingových nástrojů a služeb vám pomůže oslovit a získat ty nejlepší kandidáty pro vaši příští třídu.
  Naše marketingové nabídky vám umožní předvést vaši instituci a programy všem, kteří mají zájem získat titul absolventa řízení. Představte potenciálním studentům to, co nabízíte, pozvěte je na události a informujte je o příležitostech. A pokud vaše instituce nebo program přijímá zkoušku GMAT, můžete pro potenciální studenty využít ještě více způsobů, jak vás najít, a pro srovnání se svou konkurencí a optimalizací marketingu.

 5. Naše možnosti profesního rozvoje vám pomohou prohloubit vaše dovednosti a uspět ve vaší práci.
  V GMAC rozumíme tomu, co potřebujete k úspěchu ve své kariéře, ať už jste přijímací veterán nebo teprve začínáte. Nabízíme on-site a online příležitosti, které vám a vašim zaměstnancům pomohou splnit kariérní cíle, dosáhnout lepších výkonů v práci a rozšířit možnosti vytváření sítí v rámci celosvětové komunity pro vzdělávání absolventů. Udržujeme také aktuální seznam odborných pozic dostupných v oblasti vzdělávání absolventů po celém světě.

Místa

 • Reston

  PO Box 2969, 20195, Reston

 • London

  PO Box 70184, WC1A 9HZ, London

  • Hong Kong

   Graduate Management Admission Council (Hong Kong) Ltd. Hong Kong Special Administrative Region, China, , Hong Kong

   • Shanghai

    Graduate Management Admission Council (Shanghai) Management Consulting Co.,Ltd., , Shanghai

    • Gurugram

     405, 4th floor, Business Tower, Suncity, Sector 54, 122003, Gurugram

     • London

      BusinessBecause 20 Jerusalem Passage, EC1V 4JP, London

      • Concord

       The MBA Tour 73 Junction Square Drive, 01742, Concord

       Otázky