Keystone logo
Groundschool London

Groundschool London

Groundschool London

Úvod

O ICARUS Wings Pokročilý výcvik jazykové způsobilosti pro letové posádky

ICARUS Wings je inovativní soubor pokročilých jazykových kurzů pro všechny letové posádky dodávané profesionálními instruktory na Groundschool London . Tyto tři kurzy sestavil zkušený instruktor výcviku letových posádek, který byl také členem Anglické asociace mezinárodního civilního letectví, s několikaletými zkušenostmi v oblasti výcviku letecké angličtiny s hlavními leteckými společnostmi v Evropě.

Na rozdíl od ostatních jazykových kurzů, které jsou všechny v třídě, jsou tyto kurzy rozděleny do tříd a výcvik v nejmodernějších letových simulátorech FTD - Boeing 737-800 a Airbus A320 (od léta). Výhodou této struktury je, že letová posádka se ráno naučí jazyk používaný v letectví a odpoledne ji praktikuje až do 10,5 hodin práce v simulátoru. Tato metoda, založená na desetiletích studií v aplikované neurofyziologii získávání druhého jazyka, zvýší studijní křivku učení, což povede k lepším celkovým výsledkům.

Cílem je, že do konce kurzu budou pilotové připraveni předat svou jazykovou zkoušku ICAO s minimální úrovní 4 (operační). Pro palubní průvodčí obdrží platné osvědčení uvádějící jazykovou úroveň ve formátu CEF a Oxford / Cambridge. Piloti obdrží potvrzení o účasti.

Tři kurzy prezentované v rámci ICARUS Wings Advanced Language Proficiency pro letové posádky jsou:

  • FCL * Neúspěšná rekonstrukce zkoušky (znalost jazyků)
  • FCL * Příprava na zkoušku (jazyková způsobilost)
  • Angličtina pro palubní průvodčí

* Licencování letové posádky

Pro každý předmět obdrží studenti osobní kopii použité učebnice. Piloti obdrží také kopii "Test Your Aviation English". Všechny učebnice musí být zachovány.

Místa

  • London

    Tileman House, 129 Upper Richmond Road, SW15 2TX, London

Otázky