Keystone logo
© Shahar Regev
Hadassah Academic College

Hadassah Academic College

Hadassah Academic College

Úvod

Hadassah Academic College Jerusalem (HAC) je multidisciplinární instituce, která se může pochlubit různorodým studentským sborem ze všech oblastí života a náboženství a také rostoucí mezinárodní populací studentů z celého světa. Jako jedinečná akademická vysoká škola v srdci Jeruzaléma jsme odhodláni vytvářet rovné příležitosti pro všechny naše studenty a zároveň podporovat respekt k rozmanitosti. To zahrnuje důraz na vzájemné porozumění mezi studenty a jejich místní společností.

Náš akademický model se zaměřuje na školení nových generací kvalifikovaných odborníků a zároveň zdůrazňuje dokonalost a inovace ve výuce, exaktních vědách a vědeckých činnostech. Nabízíme širokou škálu bakalářských a postgraduálních studijních programů v našem místním jazyce, stejně jako rostoucí počet anglických a mezinárodních programů včetně individuálních kurzů a titulů. Tyto mezinárodní programy zahrnují různé workshopy, akademické a technické kurzy. Kromě těch, které vyučuje naše interní fakulta, pravidelně hostujeme mezinárodní odborníky ve svých oborech jako hostující lektory uvedených kurzů. Navíc spolupracujeme s řadou mezinárodních vysokých škol na společných kurzech s fakultními a studentskými výměnnými programy.

Naše vysoká škola, která je letos otevřena pro registraci, nabízí dva hybridní nebo plně online mezinárodní programy:

 • Úplný magisterský titul (hybridní program – online s ročním 10denním zhuštěným klinickým obdobím): Masters of Optometry and Vision Sciences, M.Optom*
 • Individuální kurz (Plně online): Digitální zobrazování a ochrana hmotného kulturního dědictví

*Tento titul umožňuje studentům s příslušnými bakalářskými tituly a licencováním absolvovat jednotlivé kurzy z jeho osnov bez registrace na plný titul. Zveme vás k prozkoumání našich mezinárodních programů a těšíme se na vaši zprávu!

Vlastnosti kampusu

  Žebříčky

  Hadassah Academic College byla hodnocena v Izraeli, na evropském kontinentu a ve světě obecně v různých kategoriích.

  Žebříček zemí

  Tento typ hodnocení se zaměřuje na to, jak institut vyniká v různých akademických úspěších. Hadassah Academic College je číslo 28 v zemi Izrael, v Evropě.

  Hodnocení dopadu

  Tento typ hodnocení je organizován na základě toho, jak institut přinesl dopad v Izraeli. Tyto dopady se zaměřují na sociální, ekonomickou a politickou prezentaci v rámci komunity. Hadassah Academic College je na světovém žebříčku 15707 pro svůj dopad.

  Žebříček otevřenosti

  Hadassah Academic College má ve svých otevřených operacích číslo 6049. Tato kategorie se zaměřuje na to, jak Hadassah Academic College vede svůj akademický proces a záležitosti otevřeně v Izraeli světu.

  Žebříček excelence

  Hadassah Academic College je na žebříčku 4370 podle toho, jak vyniká v různých oblastech. To zahrnuje akademické úspěchy, citace, reference a další.

  Místa

  • Jerusalem

   37 Hanevi'im St., Jerusalem, Israel., 9101001, Jerusalem

  Programy

   Otázky