Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Hennepin Technical College

Hennepin Technical College

Hennepin Technical College

Úvod

Vítejte na Hennepin Technical College (HTC). Vybrali jste si jednu z nejdostupnějších akademických institucí v Minnesotě, která mění tvář pracovní síly a ekonomiky. Studenti mají přístup k vynikajícím akademickým programům, které je připravují na poptávkové a vysoce placené pracovní příležitosti. Kromě všeobecného vzdělávání a Minnesota Transfer Curriculum (MnTC) nabízí HTC tituly ve více než 45 programech, jako je výroba a strojírenská technologie, praktický ošetřovatel, zubní asistent a vymáhání práva.

Naše programy technického vzdělávání vytvářejí dlouhodobé pracovní příležitosti. Kromě našich virtuálních vzdělávacích programů jsou třídy nabízeny denně i večer v areálech Brooklyn Park a Eden Prairie. Kvalitu vzdělávání v HTC obohacuje fakulta, která je odborníky ve svém oboru. Společnost HTC poskytuje v pestrém prostředí rostoucí rozmanitost studentů. HTC je místo, kde zaměstnanci a fakulta znají vaše jméno, mluví s vámi na chodbě a hlavně se starají o vás a váš úspěch.

Vytvořili jsme dynamická partnerství se školními obvody, zákonodárci a v rámci soukromého průmyslu. Tato partnerství pomáhají škole s možnostmi postsekundárního vzdělávání (PSEO), zápisem, vytrvalostí studentů, dokončením a umístěním do zaměstnání. HTC udržuje trvalé vztahy s našimi absolventy. Naši absolventi zůstávají aktivní s vysokou školou tím, že využívají výhody našeho kariérního centra a možností celoživotního učení. Připojte se k nám a nechte nás zapálit vaši kariéru.

Hennepin Technical College - podnícení příležitosti prostřednictvím pokročilých technologií, vedení a rozmanitých komunit.

Místa

  • Brooklyn Park

    Brooklyn Boulevard,9000, 55445, Brooklyn Park

    Otázky