Keystone logo
Henry Ford College

Henry Ford College

Henry Ford College

Úvod

wrjg

Henry Ford College (HFC) je veřejná vysoká škola dvouletá nachází ve městě Dearborn, Michigan. Vysoká škola, Se sídlem v 1938Je akreditován North Central sdružení vysokých škol a škol a Michigan Komise o College akreditaci. Škola byla původně jmenoval fordson Junior College, kdy byl otevřen v roce 1938. Později přijala akademie název Dearborn Junior College v roce 1946. To se stalo Henry Ford Community College v roce 1952, pojmenoval podle Henryho Forda Trade School která byla uzavřena a její majetek byl převeden na Dearborn veřejné školy rada pro vzdělávání. V květnu 2014, vysoká škola byla přejmenována Henry Ford College.

HFC je věnována přípravě studentů na rychle se měnícím světě a na pracovišti tím, že nabízí více než 120 spolupracovník stupeň, kariéru a převod univerzitních programů. Navíc, vysoká škola nabízí bakalářský titul v oboru vědy v Culinary a pohostinství studia, stejně jako 3 + 1 programy s partnerskými univerzitami. HFC Také se specializuje na přizpůsobený pracovní síly pro rozvoj vzdělávání pro podnikání a průmysl. The College je akreditován vysokého učení komise. Od svého založení v roce 1938, HFC je vstupní branou pro tisíce studentů, kteří hledají cenově dostupné a vysoce kvalitní post-středoškolské vzdělání.

HFC Nabízí kurzy na dvou areálech nacházejících se v Dearborn. HFC‚S Main Campus se nachází na jihozápadním rohu Ford Road a Evergreen, severně od kampusu University of Michigan-Dearborn. Východní Campus je domovem HFC‚S Michigan technické Education Center (M-TEC) a ošetřovatelská budova state-of-the-art. East Campus se nachází na Schaefer Road kousek na sever od Rotunda.

Místa

  • Detroit

    5101 Evergreen Rd. Dearborn, MI 48128, Detroit

    Otázky