Keystone logo
Hong Kong Design Institute

Hong Kong Design Institute

Hong Kong Design Institute

Úvod

Hong Kong Design Institute ( HKDI ) je přední designovou institucí v rámci skupiny VTC. Poskytuje vysoce kvalitní vzdělávání s cílem kultivovat znalosti a profesionalitu a vychovávat rozvíjející se talenty, které jsou základem kreativního průmyslu v Hongkongu.

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti designu HKDI silné stránky svých oddělení designu - architektury, interiérového a produktového designu, komunikačního designu, digitálních médií a módy a designu obrázků - a poskytuje více než 20 návrhových programů. Vysoce flexibilní v artikulaci a pokročilém vzdělávání HKDI nabízí studentům tříletý vysokoškolský titul Pathway od vysokoškolského diplomu po roční bakalářské studium nabízené renomovanými univerzitami ve Velké Británii.

HKDI přijímá přístup „přemýšlej a udělej“ prostřednictvím svého současného kurikula a aktivní spolupráce s místními a mezinárodními akademickými a průmyslovými partnery. Studentům jsou poskytnuty příležitosti získat praktické zkušenosti a účastnit se globálních výměnných programů, které jim rozšíří obzory a zároveň posílí jejich kreativní myšlení a sociální citlivost.

Dynamické učební prostředí

HKDI Zahájil akademický rok 2010/11 ve svém oceněném novém kampusu v Tiu Keng Leng. Kampus se zaměřuje na poskytování nejdynamičtějšího vzdělávacího prostředí pro kvalitní designové vzdělávání.

Kvalitní programy a podpora studentů

Naše učební plán je navržen za přispění lídrů v oboru, aby byla zajištěna jeho relevance a schopnost reagovat na vývoj v oboru. HKDI je zajištěna Radou Hongkongu pro akreditaci akademických a odborných kvalifikací.

Naši studenti a absolventi mají k dispozici poradenské a podpůrné služby pro rozvoj kariéry. Díky dohodě o artikulaci s renomovanými zámořskými univerzitami HKDI vyšších diplomů absolvovat kurzy Top-up Degree lokálně a získat kvalifikaci do jednoho nebo dvou let.

Kreativita v akci

HKDI zahrnují aktivity, které rozvíjejí vaše kreativní myšlení a rozhodovací schopnosti, kulturní citlivost a globální perspektivu. HKDI jsou založeny na přístupu „přemýšlej a udělej“, který vám umožní rozvíjet vášeň pro design a zároveň předávat dovednosti a znalosti potřebné k úspěchu.

Cenná volba k úspěchu

Design vám může nabídnout obohacující a naplňující kariéru. Těšíme se na vás jako člena rodiny HKDI .

Místa

  • Hong Kong

    Hong Kong Design Institute 3 King Ling Road, Tseung Kwan O, New Territories, , Hong Kong

    Otázky