Keystone logo
Hudson County Community College

Hudson County Community College

Hudson County Community College

Úvod

O Hudson County Community College

Hudson County Community College je veřejnost, komplexní vysoká škola městské komunity se zavázala nabízet vysoce kvalitní programy, které jsou cenově dostupné, přístupné, a zaměřené na komunitu. Studenti HCCC mohou absolvovat kurzy ve dvou kampusech, oba se nacházejí v těsné blízkosti uzlů veřejné dopravy.

Vysoká škola poskytuje služby obyvatelům a podnikům okresu Hudson, jedna z nejhustěji obydlených a etnicky rozmanitých oblastí Ameriky. Náš studentský sbor odráží složení Hudson County s o něco více než 50% bytí hispánského dědictví, o 16% Afroameričan, 11% Bílý, a 8% Asijsko-americký/Pacifik ostrovan. Více než třetina studentů HCCC se narodila mimo Spojené státy a jako místo narození uvedla téměř 105 různých zemí. Šedesát procent studentského sboru vysoké školy jsou ženy.


Termín podzim 2011 byl zahájen rekordním zápisem více než 9 400 studentů, z nichž 97% hledá tituly. Studenti HCCC berou více kreditních hodin za semestr než kdykoli předtím, a pokud jde o ekvivalenty na plný úvazek, vysoká škola se nyní řadí mezi osmou největší komunitní vysokou školu v New Jersey. V květnu 2011, Vysoká škola měla své vůbec největší absolvování třídy — více než 1,000 studenti!

Co je 142813_pexels-photo-3776852.jpeg

Během posledních několika let, HCCC vytvořila bezprecedentní růst své nabídky kurzů, založil centrální poradenský program, reorganizované studentské aktivity a vládní programy, a rozšířil počet a kvalitu svých zařízení. Kromě denních a večerních kurzů, vysoká škola nyní poskytuje studium sedm dní v týdnu a její nabídky online kurzů byly plně realizovány..

HCCC je plně akreditován Komisí pro vysokoškolské vzdělávání Středních států asociace vysokých škol a škol. Mezi další akreditace patří Komise pro technologickou akreditaci Akreditační rady inženýrské technologie; Národní komise pro akreditaci ošetřovatelství; a Výbor pro akreditaci respirační péče.

Hudson County Community College je již dlouho známá svým institutem kulinářského umění. Oceněné celostátně uznávané učební osnovy CAI jsou jedním z pouhých dvou programů v regionu New Yorku, které mají být akreditovány Akreditační komisí Americké kulinářské federace. Studenti CAI mohou absolvovat různé jednosemestrální až jednoleté certifikáty a dvouleté přidružené tituly. Artikulační dohoda s Fairleigh Dickinson University umožňuje studentům CAI získat bakalářské a magisterské tituly při studiu v prostorách HCCC Culinary Arts Institute. CAI také poskytuje certifikáty i programy AAS v oblasti správy pohostinství.

Divize komunitního vzdělávání HCCC pracuje ve spolupráci s CAI, a ve spolupráci s řadou místních komunitních skupin, poskytovat školení, výuka připravenosti/životní dovednosti, a certifikační zkoušky na pomoc ženám a jejich rodinám dosáhnout soběstačnosti a žít naplňující a produktivní život.

Centrum pro obchodní& průmysl vysoké školy (CBI) se věnuje poskytování komunity Hudson County kvalifikovanou a vzdělanou pracovní sílu, která umožní této oblasti prosperovat a rozvíjet a poskytovat vzdělávací kurzy a programy pro splnění vzdělávacích potřeb podniků, organizace, a jednotlivci.

Kromě toho, že nabízí jeden z nejrozsáhlejších programů finanční pomoci, Hudson County Community College nadace poskytuje stipendia pro zaslouží studenty. Nadace HCCC udělila stipendia 1,25 milionu dolarů více než 1 000 studentům.

Prozkoumejte HCCC

Jak uvažujete Hudson County Community College (HCCC), přijdou na mysl dvě slova: akademická dokonalost. Nabídka vysoce kvalitního vzdělání je naší nejvyšší prioritou v HCCC. Dvě další slova, nicméně, také přijde na mysl, když prozkoumáváte HCCC: pohodlí a cenová dostupnost. Náš krásný městský kampus Journal Square (náš hlavní kampus) má výhodnou polohu v samém srdci Hudson County, méně než 20 minut od New Yorku a mezinárodního letiště Newark Liberty, a je snadno dostupný přes PATH, vlak, nebo autobusem. Jakmile jste na akademické půdě, uvidíte, jak snadné je obejít se. Naše čtyři satelitní kampusy jsou strategicky umístěny v celém Hudson County, takže bez ohledu na to, kde jste, máte přístup k našim kampusům a programům.

Zúčastněte se vysoké školy podle svého rozvrhu

V HCCC vám usnadňujeme získání certifikátu nebo titulu tím, že nabízíme více než 300 denních, večerních a víkendových kreditních a neúvěrových kurzů, které odpovídají vašemu rozvrhu a vašemu rozpočtu. Velikosti našich tříd jsou malé, s průměrným poměrem 18:1 student/učitel pro zaručenou individuální pozornost. Pokud je pro vás obtížné přijít do areálu, nabízíme také online studijní kurzy. Ať už váš životní styl vyžaduje jakýkoli, pomůžeme vám nastavit plán, který bude fungovat na vaší časové ose, váš rozpočet, a tvůj život.

Nejlepší ze všech, na HCCC, můžete si vybrat z více než 60 studijní a certifikační programy, včetně našich vlajkových kulinářských a ošetřovatelských programů. Mnoho našich studentů se rozhodlo pokračovat ve vzdělávání po ukončení studia na HCCC; jak Fairleigh Dickinson University, tak New Jersey City University přijímají převod studentů HCCC do čtyřletých a magisterských studijních programů, a oba nabízejí stipendijní balíčky.

Cenová dostupnost a flexibilita

Víme, jak drahé může být vysokoškolské vzdělání, ale myslíme si, že HCCC bude nejlepší hodnota za vaše peníze. Budete příjemně překvapeni, když zjistíte, že HCCC má v této oblasti dostupnou výuku. A věděli jste, že 80 procent našich studentů na plný úvazek dostává finanční pomoc? Naši zkušení poradci pracují s každým studentem individuálně, pomáhá najít balíčky finanční pomoci, práce na částečný úvazek, a stipendia ke zmírnění nákladů na účast na vysoké škole. Nabízíme také speciální výuku a/nebo výjimky pro veterány a nezaměstnané. Chceme se ujistit, že každý, kdo se chce zúčastnit HCCC, si nemůže dovolit nezúčastnit se HCCC.

Jakmile prozkoumáte HCCC, uvidíte, že je to jednoznačně první volba pro vaše vzdělání.

Místa

 • Jersey City

  70 Sip Avenue, 07306, Jersey City

 • Union City

  4800 John F. Kennedy Boulevard, 07087, Union City

  • Union City

   Online, 07087, Union City

   Otázky