Keystone logo
Institute of Child Education and Psychology

Institute of Child Education and Psychology

Institute of Child Education and Psychology

Úvod

Vítejte v on-line učení. Vítejte v ICEP Europe .

73628_AboutUs.jpg

ICEP Europe je důvěryhodným zdrojem online dalšího vzdělávání a profesního rozvoje pro pedagogy a spolupracovníky, kteří pracují s dětmi a mladými lidmi. Se specializací na psychologii a speciální potřeby jsou naše kurzy všechny vyvíjeny a vyučovány vedoucími odborníky v oboru. Naším cílem je organizace pomoci všem dětem v dosažení plného potenciálu prostřednictvím nejvyššího kvalitního dalšího profesního rozvoje.

Všechny naše kurzy jsou dodávány prostřednictvím uživatelsky přívětivé a nejmodernější technologie, která vám dává kontrolu nad tím, kdy a kde se rozhodnete studovat. Naše kurzy mají praktické zaměření a řeší problémy reálného života konfrontované s pedagogy. Využitím nejnovějších poznatků rychle urychlujeme nejnovější informace do učebny. ICEP Europe se zavázala k dokonalosti v oblasti vzdělávání; náš specializovaný personál a inovativní online učební prostředí nám umožňují poskytovat kvalitní vzdělání, které má rozdíl.

Naše univerzitní kurzy mají výuku na světové úrovni, silnou akreditaci a spolupráci a poskytnou vám specializovanou kvalifikaci ve speciálních vzdělávacích potřebách. Vybudujte si své odborné znalosti, sebevědomí a kompetence pomocí jednoho z našich kurzů ve spolupráci s University of East London nebo Hibernia College.

73630_AboutUs2.jpg

Představte si, že se přihlásíte do třídy, která splňuje, když vyhovuje vašemu plánu a hodí se do vašeho rušného, ​​časově náročného životního stylu. Představte si, že máte přístup nejen k obrovskému rezervoáru současného výzkumu a myšlení ve své oblasti, ale i k tomu, abyste měli instruktor, který vám pomůže a ulehčí, když se učíte, co potřebujete učit svým vlastním tempem. Představte si, že se to děje ve vašem domě, v kanceláři nebo na jakémkoli místě s přístupem k internetu.

ICEP Europe nabízí flexibilní on-line učební řešení, která jsou přizpůsobena různým individuálním potřebám těch, kteří čelí výzvám práce s dětmi a mladými lidmi. Kurzy ICEP Europe demystifikují, ale zůstávají věrné, nejnovějším vědám v oboru a nabízejí praktická a relevantní řešení. Jsou vyvinuta pro každého, kdo se musí naučit osvědčené metodiky pro řešení individuálních situací v pracovní nebo domácí situaci.

Místa

  • Kildare

    ICEP Europe, Unit K2, Maynooth, Co. Kildare, W23 T3C7 Maynooth Business Campus, , Kildare

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky