Keystone logo
International Institute of Business & Technology - Australia

International Institute of Business & Technology - Australia

International Institute of Business & Technology - Australia

Úvod

Mezinárodní institut Business a technologie (IIBT) je vysoce respektována, vláda schválila vysokoškolského vzdělávání a poskytovatel OVP pre-univerzitní, první ročník VŠ a anglickými programy.

Nabízíme plně akreditované a celostátně uznávané diplomy a certifikáty, včetně Diploma of Business Administration obecné angličtiny a certifikáty III a IV v akademické angličtině. Naše programy jsou navrženy tak, aby vám vybavit základními dovednostmi pro vysoké školy a absolvování našich programů zaručit vám vstup do jednoho z IIBT v partnerských univerzit.

Studie s IIBT v našem nových účelových high-tech zařízení, ve Victoria Park jen mimo Perth CBD a vychutnat si to nejlepší v učení prostředí s nejvyšší kalibru pedagogických pracovníků.

IIBT stipendia

Výzkum ukazuje, že horní úspěšní v životě a univerzity nejsou vždy nejlepší studenty na vysoké škole. V uznání této IIBT vyvinula řadu stipendií určených rozpoznat potenciál pro úspěch v řadě lidí.

Všechny tyto stipendia se vztahují na IIBT Diploma of Business Administration (Dip BA), což je o vysokých školách kvalifikace odpovídající prvnímu ročníku vysokoškolského studia. Na úspěšný absolvent absolvování budou formulovat do jednoho z mnoha špičkových univerzit přímo do druhého ročníku, včetně Curtin a ECU v WA. Dip BA je podnikání založené kvalifikace, ale studenti se mohou vyjádřit do většiny studijních oborů v ECU a řadu obchodních a humanitních předmětů na Curtin s plnou úvěru. Pro více informací prosím mluvit s kariérním poradcem na IIBT.

Frank Pyke stipendium

Frank Pyke stipendium je navržen tak, aby ocenit a podporovat západní australské vysoké školy a zralého věku manažerů, které nejsou uznávány prostřednictvím obvyklých opatření, jako Atar skóre.

Typ Student: Domácí studenti Otevřete na: jedno stipendium na WA školy a dvě zralý věku. Platí samozřejmě: Dip BA Částka: 20% dotaci ve výši školného. Stanoveno stipendium Hodnotící komise.

Prezident stipendium

Prezidenti stipendium je navržen tak, aby rozpoznat vysoké akademické úspěchy v mezinárodních studentů. Studenti dosahující nejvyšší hodnocení ve své domovské zemi kurz / univerzity, nebo se v top 10% z jejich anglického jazyka kohorty na IIBT angličtina jazykové škole nárok na toto stipendium.

Typ Student: Mezinárodní studentský Otevřete na: Top 10% studentů v jejich kohorty v akademické angličtině na IIBT nebo mezinárodní studenty, kteří dosáhli vyšší než 85% jejich High School Graduate zkoušky. Platí samozřejmě: Dip BA Částka: snížení kurzovného 20%. Stanoveno stipendium Hodnotící komise.

Fred Emery Excellence v akademickém prospěchového stipendia

Fred Emery Excellence v akademickém prospěchového stipendia je navržen tak, aby ocenit vysoký výkon studentů a zralé věku jednotlivce, kteří prostřednictvím svých studií, které prokázaly mimořádné osobní úsilí, odhodlání a odhodlání.

Typ Student: Domácí studenti Otevřete se: High akademických a dalších achievementů vysoké úspěšní. Musí mít princip školní a nebo jiný vhodný potvrzení. Omezeno na 1 na příjmu Dip BA Platí samozřejmě: Dip BA Částka: 50% nebo 100% z celkových nákladů na kurzu. Stanoveno stipendium Hodnotící komise.

IIBT Finanční podpora stipendium

Toto stipendium je navržen tak, aby podporovaly studenty, kteří jsou schopni pokrýt náklady na vysokoškolského vzdělávání z důvodu finančních těžkostí.

Typ Student: Domácí Studenti a v současné době zapsaní zahraničních studentů. Otevřený: perspektivní a současných domácích i mezinárodních zapsaných studentů. Omezeno na 1 na příjmu Dip BA Platí samozřejmě: Dip BA Částka: 50% nebo 100% z celkových nákladů na kurzu. Stanoveno stipendium Hodnotící komise.

IIBT Dámská stipendium

Toto stipendium je pro zralé ženy ve věku (20 let a více), kteří v minulosti vynechal možnost studovat na vysokoškolské úrovni.

Typ Student: Domácí studenti Otevřený: Mature věku žen (20yo +) Omezeno na 1 na příjmu Dip BA Platí samozřejmě: Dip BA Částka: 50% nebo 100% z celkových nákladů na kurzu. Stanoveno stipendium Hodnotící komise.

IIBT Domorodý stipendium

Toto stipendium je pro domorodé lidi, kteří jsou schopni prokázat závazek k domorodé komunity a odhodlání ke studiu na vysokoškolské úrovni.

Typ Student: Domácí Domorodé studenti Otevřený: Všechny australských domorodých lidí Omezeno na 1 na příjmu Dip BA Platí samozřejmě: Dip BA Částka: 50% nebo 100% z celkových nákladů na kurzu. Stanoveno stipendium Hodnotící komise.

Všechny stipendia vyžadují žadatelé musí splňovat akademické a anglické požadavky kurzu kromě specifických kritérií pro přiznání stipendia se ucházíte.

Místa

Místa
  • Perth

    Perth Campus, 350 Albany Highway, Victoria Park , 6100, Perth

    Otázky