Keystone logo
Ilisagvik College Certifikát Behavioral Health Aide (BHA)
Ilisagvik College

Certifikát Behavioral Health Aide (BHA)

Utqiagvik, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Zlepšete celkové duševní zdraví své komunity!

Program Behavioral Health Aide (BHA) je výsledkem spolupráce mezi Iḷisaġvik College a Alaska Native Tribal Health Consortium (ANTHC).

A Behavioral Health Aide poskytuje širokou škálu zdravotnických služeb v oblasti chování v první linii venkovským komunitám na Aljašce, v komunitách, kde jsou často nejvyšší dostupnou úrovní poskytovatelů.

Tento program certifikátu je prvním krokem k získání titulu Associate of Applied Science. Studenti, kteří absolvují certifikát, jsou na Pathway k profesním Pathway na vyšší úrovni, jako je bakalářský nebo magisterský titul v oboru sociální práce nebo psychologie.

Program Behavioral Health Aide na ANTHC byl formován v roce 2008 a je nejmladším ze tří programů Health Aide, které slouží v první linii zdravotní péče v systému kmenového zdraví na Aljašce (další dva programy jsou Aljašský vzdělávací program zubní terapie a Program komunitního zdraví) . V současné době existuje značná potřeba pro jednotlivce ve venkovských komunitách, kteří jsou vyškoleni a připraveni poskytovat a koordinovat behaviorální zdravotní služby kulturně a klinicky informovaným způsobem a certifikováni prostřednictvím Rady pro certifikaci programu Community Health Aide. Program BHA má zavedený učební plán určený k tomu. Tento plán certifikátu byl navržen tak, aby splňoval požadavky na osnovy CHAPCB BHA, a je v souladu s dalšími profesními certifikacemi založenými na Aljašce.

O Škole

Otázky