Keystone logo
INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

Úvod

Kdo jsme

INISEG je mezinárodní studijní institut, který se narodil jako potřeba poskytnout svým budoucím studentům veškeré školení, studijní informace, aktivity a odborné příležitosti, které se vyvíjejí v oblasti globální bezpečnosti.

Institut byl založen v lednu roku 2017 pod vedením Manuel González Folgado, významného odborníka v oblasti bezpečnosti, s velmi důležitými specializačními studiemi v oboru a významným inovačním odkazem v on-line vzdělávacím systému ve Španělsku. přístup k odborné přípravě trvající více než 18 let na trhu a v současné době hraje roli prezidenta Nadace Aucal a generálního ředitele společnosti Aucal Business School.

Z tohoto důvodu a vzhledem k důležitosti oslovení všech uživatelů, kteří se chtějí v tomto odvětví rozvíjet, se společnosti Aucal a INISEG spojily

možnost této skutečné příležitosti nabídnout nejlepší kvalitu školení, přístup k aktivitám v oblasti, přístup k kompletnímu dokumentačnímu středisku sektoru a příležitost ke kontinuitě studia v oblasti bezpečnosti.

Po 18 letech poskytování on-line školení se Institut vytváří tak, že překračuje hranice regionu a stane se skutečnou referencí jako přední instituce v oblasti globální bezpečnosti, jakož i v interdisciplinární analýze problematiky mezinárodních studií, jako je terorismus Mezinárodní, firemní kybernetická bezpečnost, kriminologie, vojenská historie a veřejná a soukromá bezpečnost.

Nadace Aucal

Nadace Aucal je vzdělávací instituce s inovativním charakterem, která se zabývá vývojem nových technologií aplikovaných na akademický a vzdělávací svět. V důsledku tohoto zájmu se narodil projekt Aucal známý ve Španělsku jako obchodní škola specializovaná na oblast bezpečnosti. nabízí výhradně všechny kurzy on-line, smíšené a osobní, nabízené INISEG v rámci širokého spektra kurzů a od kterých mohou studenti získat přístup k štipendiím, platbám, bonusům a speciálním nabídkám prostřednictvím této prestižní obchodní školy , prezentovaný před více než 18 lety v on-line vzdělávacím trhu ve Španělsku a s více než 45 000 studenty již vyškolenými a kvalifikovanými.

Podobně se Aucal Foundation účastní externích projektů, kde působí jako spolupracovník.

poslání

Naším posláním je vyškolení profesionálů z budoucnosti, reagující na potřeby školení či specializace, které trh vždy vyžaduje, aby rozšířili technický profil odborníků a jejich konkurenceschopnost v oblasti práce.

hodnoty

Naše činnost zakládáme na inovacích, podporujeme podnikatelský duch. Nejenže předáváme znalosti, ale také chceme vděčit studentům odborné dovednosti, aby mohli co nejvíce využívat jako odborníky.

Kvalita

V INISEG věříme, že je důležité učit koncepty, ale ještě více, jak se naučili. Proto nabízíme kvalitní informace založené na praktickém uplatnění a co nejdynamičtějším způsobem, aby bylo efektivní a zábavné učení. ,

Jeden krok dále

INISEG má další významné spolupracovníky, které umožňují vzdělávací misi jako organizaci a vytvářejí jedno z nejmodernějších středisek digitální historické dokumentace v oblasti bezpečnosti, které umožní studentům a uživatelům obecně mít důležité a relevantní údaje v této oblasti.

Mezi oddíly, které uživatelé najdou na této kompletní webové stránce, můžeme jmenovat některé mimořádně důležité, jako jsou např. Webové semináře, vzdělávací workshopy, učebny a dobrovolnické aktivity, které jsou zařazeny do některých vzdělávacích programů, obecných akcí, seminářů, digitálních veletrhů, nejdůležitějších tréninkových veletrhů v tomto odvětví. mnoho publikací, které budou vždy aktualizovány ve prospěch všech zájemců.

Díky své trajektorii a neustálé výměně se studenty z celého světa INISEG začíná sítí kontaktů, aliancí a důležitých dohod s předními subjekty tohoto odvětví a

jehož cílem je poskytnout co nejvyšší možný přístup ke studii, kterou chtějí všichni zájemci dosáhnout.

INISEG definuje tři hlavní směry:

  • Generování příslušných znalostí v mezinárodních bezpečnostních studiích
  • Komunikace příslušných znalostí v mezinárodních bezpečnostních studiích
  • Školení a zřizování specialistů

Místa

  • Paseo de las delicias, 31, 28045, Madrid

  • Postigo de Nuestra Señora 2, , Zamora

Otázky