Keystone logo
Institute Of Psychoanalysis Úvodní přednášky
Institute Of Psychoanalysis

Úvodní přednášky

London, Spojené království

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Naše úvodní přednášky a semináře nabízejí celkový pohled na ústřední pojmy v psychoanalýze a klíčové způsoby jejich použití v analytické praxi.

Existuje více než dvacet večerních přednášek týdně ročně, rozložených do dvou semestrů, a můžete si vybrat, zda se zúčastníte jednoho nebo obou semestrů. Po každé přednášce následuje seminářová diskuse a kurz je otevřen všem zájemcům o poznání psychoanalýzy.

Na úvodní přednášky nepotřebujete žádné zkušenosti v oboru, i když mezi účastníky pravidelně patří lidé z povolání v oblasti duševního zdraví.

Přednášky pořádá každý týden jiný psychoanalytik. Tématy jsou mimo jiné sny, sexualita, narcismus a dětské analýzy. Účastníkům jsou poskytnuty základní texty týkající se tématu daného týdne.

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více, existuje seznam doporučených dalších čtení o každém předmětu. Tyto doporučené texty najdete v knihovně ústavu.

Po každé přednášce následuje malá diskuse ve stylu semináře, kde mohou lidé klást otázky, diskutovat o nápadech a podrobněji prozkoumat téma daného týdne.

Místa

Přednášky a semináře se konají v Londýně, Leedsu, Newcastlu, Penrithu a Readingu. V Londýně se konají v Institute Of Psychoanalysis v Maida Vale a na 10 Windsor Walk (Maudsley Lectures). Kromě Londýna, Maudsley a Readingu jsou přednášky směsí živých přednášek a DVD. Po všech přednáškách následuje diskuse v malých skupinách.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy