Keystone logo
International Programs at Tufts University

International Programs at Tufts University

International Programs at Tufts University

Úvod

O Tuftech

Tufts je lídrem v americkém vysokoškolském vzdělávání, který se vyznačuje úspěchem jako středně velké univerzity, která vyniká ve výzkumu a poskytuje studentům osobní zkušenosti. Naše jedinečná kombinace výzkumu a svobodných umění přitahuje studenty, učitele a zaměstnance, kteří prospívají v našem prostředí zvědavosti, kreativity a angažovanosti.

Mise

Tufts je výzkumná univerzita zaměřená na studenty, která se věnuje tvorbě a aplikaci znalostí. Zavázali jsme se poskytovat transformační zážitky studentům a fakultám v inkluzivním a kolaborativním prostředí, kde kreativní vědci vytvářejí odvážné nápady, inovují tváří v tvář složitým výzvám a odlišují se jako aktivní občané světa.

Vidění

Být inovativní univerzitou kreativních učenců napříč širokým spektrem škol, které mají hluboký dopad na sebe navzájem i na svět.

O mezinárodních programech a partnerstvích

Nabízíme nejinovativnější, nejdynamičtější programy, které jsou dnes k dispozici. Věříme, že nejlepším způsobem, jak se naučit jazyk nebo kulturu, je žít je. Kromě bohatého plánu výletů, které studentům představí Boston, silný program rezidenčního života a dostatek příležitostí pro kulturní výměnu, nabízí Tufts bezkonkurenční schopnost.

Fakulta

Všichni členové naší fakulty jsou profesionálními lektory angličtiny s rozsáhlými zkušenostmi s výukou angličtiny jako druhého jazyka. Naše hodiny angličtiny vedou specializovaní instruktoři, kteří využívají svou představivost a zkušenosti k maximalizaci vzdělávacího potenciálu každého studenta. Programy anglického jazyka Tufts jsou inovativní ve způsobu, jakým kombinují materiál ve třídě s reálnými zkušenostmi.

Mimořádné osnovy

Třída je doplněna řadou aktivit v reálném světě, které vám pomohou žít jazykem tak, jak se ho učíte. Budete mluvit a používat jazyk každý den, což je přirozený způsob, jak zlepšit své schopnosti a sebevědomí. Od poutavých lekcí po vzrušující exkurze a večerní diskuse o americkém životě a zvycích vám pomůžeme naučit se jazyku a kultuře, kterou je Amerika.

Místa

  • Medford

    200 Boston Ave Medford, MA 02155, 02155, Medford

  • Boston

    274 Tremont Street, 02111, Boston

    Otázky