Keystone logo
Iowa Lakes Community College

Iowa Lakes Community College

Iowa Lakes Community College

Úvod

Nachází se v malebném regionu Iowa Great Lakes Region, Iowa Lakes Community College ( Iowa Lakes ) nabízí několik míst v celé oblasti služeb pěti krajů: Algona, Emmetsburg, Estherville, Spencer a Spirit Lake.

Můžete chodit na kurzy na plný nebo částečný úvazek; dny, večery nebo víkendy, prostřednictvím televize, optických vláken nebo s profesorem ve třídě a prostřednictvím internetu s online kurzy.

Můžete si také vybrat kurzy převodu na vysokou školu, technické, odborné a certifikační kurzy, jednu třídu po druhé nebo kurzy dalšího vzdělávání.

Jedna z předních komunitních vysokých škol v Iowa Lakes , fakulta a zaměstnanci Iowa Lakes , uznávají, že učení je celoživotní. Další vzdělávání je důrazem vysoké školy. Kurzy obecného zájmu jsou k dispozici dospělým a starším studentům.

Školení na míru je speciálně navrženo pro oblastní podniky a průmyslová odvětví. Školení lze zajistit v podniku nebo v Iowa Lakes - vše podle harmonogramu vhodného pro podnik i zaměstnance. Kromě toho vysoká škola rozvinula řadu partnerství s oblastními skupinami hospodářského rozvoje.

Iowa Lakes je také hlavním regionálním dodavatelem licenčních kurzů, základního vzdělávání dospělých, maturitních zkoušek (HSED), středoškolských kreditních kurzů, důchodového a seniorského dobrovolnického programu (RSVP) a krátkodobého odborného vzdělávání.

Iowa Lakes je akreditována ministerstvem školství Iowa, National Alliance of Concurrent Enrollment Partnerships (NACEP), Veterans Administration a The Higher Learning Commission.

Místa

 • Estherville

  South 18th Street,300, 51334, Estherville

  • Emmetsburg

   College Drive,3200, 50536, Emmetsburg

   • Spencer

    Grand Avenue,1900, 51301, Spencer

    • Spirit Lake

     21st Street,800, 51360, Spirit Lake

     • Estherville

      South 18th Street,300, 51334, Estherville

      Otázky