Keystone logo
ISART Digital

ISART Digital

ISART Digital

Úvod

ISART Digital průkopník ve vysokoškolském vzdělávání za posledních 21 let v kreativním a technickém průmyslu videoher, je mezinárodní škola se sídlem v Paříži, Nice a Montrealu; a ve spolupráci s Tokyo University of Technology.

ISART Digital se umístil na 2. místě na světě (zdroj: GAMEducation) a nabízí tituly ve 3 různých vesmírech: Creative School, Game Business School a Science & Tech School.

Game Business School představuje nový vzdělávací model, kde se budoucí profesionálové z herního průmyslu dozvídají o globálních obchodních pojmech (marketing, publikování, management, technologie), které jsou jedinečné pro videoherní průmysl. Toto odvětví je na špici tvorby digitálního obrazu, umělé inteligence a datových technologií, které jsou jádrem oborů včetně financí, zdravotnictví, módy, vzdělávání, automobilů a letectví.

Naše BBA Game & Creative Management vás naučí o kreativním a digitálním řízení projektů, což povede k pozicím, jako je Associate Brand Manager/Marketing Manager, Junior Sales Manager, Junior Business Development Manager, Junior Creative Producer, Creative Coordinator, Data Analyst, Junior User Acquisition Manažer, Junior Monetization Manager, Junior Project Manager, Associate Business Intelligence Manager.

Naše MSc Game & Creative Strategy vám pomůže zvládnout procesy strategického řízení inovativního digitálního projektu, což povede k pozicím jako Data Project Manager, User Acquisition Manager, Operations Manager, Product Owner, Business Owner, Brand Manager, Product Manager (vč. Live Ops), projektový manažer, řadový producent, kreativní manažer.

Vlastnosti kampusu

Naše škola se nachází na jihu Francie, v malebném městě Nice. Poskytuje jedinečné a živé prostředí pro život a studium a nabízí studentům širokou škálu sportovních a kulturních aktivit ve spolupráci s Université Côte d'Azur. Ideální prostředí pro zdokonalování vašich profesionálních dovedností a užívání si uvolněného životního stylu na Francouzské riviéře!

  Žebříčky

  Na světovém žebříčku číslo 2

  zdroj: GAMEducation

  Místa

  • Paris

   Paris, Francie

  • Nice

   Avenue Simone Veil, 63, 06200, Nice

  • Montreal

   Sainte-Catherine Ouest, 1440, H3G 1R8, Montreal

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky