Keystone logo
ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

Úvod

Na trhu působíme 17 let a nabízíme dětem ve věku 13 až 18 let vyvážený letní zážitek z učení, zábavy a kultury, kde mohou studenti růst v povzbuzujícím a podpůrném prostředí a zároveň se bavit a získávat nové přátele z celého světa. svět.

ISSOS byl vytvořen s ohledem na jedno jasné poslání: Vytvořit bezpečné místo pro lidi, aby se mohli učit a růst. Jako takový poskytujeme dobře vyvážený letní program pod dohledem, kde si studenti volí akademické a volitelné předměty, aby vyhovovaly jejich potřebám a širším zájmům. Našim studentům nabízíme možnost zažít letní dobrodružství po celý život, kde je kladen důraz na osobní bezpečnost a pohodu, kvalitní individuální výuku a jedinečný mezinárodní zážitek.

65516_Untitled.jpg

Místa našich letních škol byla pečlivě vybrána pro jejich bezpečné, podnětné a inspirativní kampusy. Historické a kulturní lokality St Andrews a Yale umožňují studentům zažít život na těchto exkluzivních univerzitách v bezpečném prostředí. Absolvováním ISSOS mají studenti příležitost zažít Spojené království a USA jako místo pro život, studium a práci.

ISSOS je společnost založená na hodnotách nabízející vzdělávání založené na hodnotách, kde se snažíme poskytovat programy nejvyšší kvality na nejbezpečnějších místech pod vedením inspirativního týmu. Vítáme studenty z více než 80 národností, kteří vytvářejí mezinárodní rodinu, jejíž přátelství se rozprostírá po celém světě a trvá dlouho po létě.

Co dělá ISSOS jiný?

 • Vysoce kvalitní programy, z nichž některé jsou výhradní pro ISSOS
 • Vítejte studenti z více než 80 národností
 • 40% studentů se každoročně vrací
 • Přijmeme pouze 10% každé státní příslušnosti a zajistíme skutečně mezinárodní zkušenost
 • Letní zaměstnanci jsou odborníky ve svém oboru, od plně kvalifikovaných učitelů anglického jazyka po PGA Golf Pros
 • Jsme společnost založená na hodnotách s 6 hodnotami v jádru, které procházejí vším, co děláme

Lidé a ISSOS

Ve společnosti ISSOS jsme hrdí na to, že využíváme pouze vysoce kvalifikované a motivované pracovníky. Všichni naši učitelé byli pečlivě vybráni pro svou kvalifikaci, odbornost a zkušenosti a přinášejí s sebou energii a nadšení pro výuku a interakci s mladými lidmi v rámci našich akademických i mimoškolních programů. Existuje poměr zaměstnanců a studentů 1: 5 a třídy jsou záměrně udržovány malé, aby poskytovaly individuální pozornost a osobní instrukce.

Kromě poskytování vysoce kvalitních akademických standardů pro naše letní studenty jsou naši učitelé také obyvateli kolejí a jsou podporováni poradci, kteří jednají jako vzory a starají se o blaho našich studentů. Úspěch našich letních programů spočívá na odhodlání a nadšení našich učitelů a poradců a jejich společném cíli učinit z ISSOS skutečně jedinečný a vzrušující zážitek pro každého studenta.

Místa

 • Saint Andrews

  University of St Andrews St Katharine’s West 16 The Scores, KY16 9AX, Saint Andrews

 • Cambridge

  The Old Schools, Trinity Ln, CB2 1TN, Cambridge

 • Saint Andrews

  Saint Andrews, Spojené království

  Otázky