Keystone logo
Isuru

Isuru

Isuru

Úvod

Isuru : Isuru ÚSTAV Isuru PLÁNOVÁNÍ A RENOVÁNÍ


Isuru , který školí urbanisty od roku 1947, pořádá od roku 2012 magisterský titul v urbanistickém plánování a teritoriálním plánování (120 ects).

Toto školení je určeno pro držitele vysokoškolského diplomu (přechodový diplom, magisterský titul) a odborníků (další vzdělávání).

Isuru vítá studenty ze všech oborů (krajinářství, sociologie, architektura, životní prostředí, sociální a ekonomické vědy, umělecké umění, právo atd.).

Fakulta se skládá z praktikantů a učitelů působících v oblasti vysokoškolského a vysokoškolského vzdělávání, všech sítí dohromady.

Velitel je rozdělen na tři roky, přičemž kurzy jsou podávány ve večerních hodinách od 18h. Do 21h, což umožňuje paralelní výkon odborné činnosti nebo pokračování dalších studií.


informace

Vyšší institut městského plánování a rekonstrukce je instituce sociální podpory, která je součástí institutů Saint-Luc v Bruselu a pořádá magisterský titul v urbanistickém plánování. Isuru byl založen v roce 1947 Henri Gillis, inženýr-architekt a Gaston Bardet, urbanista v souvislosti s rekonstrukcí. Tito zakladatelé měli povolání městského plánovače a jeho vyučování humanistický přístup, multidisciplinární a zakořeněný v praxi, která je dnes základem hodnot ústavu.

Isuru spolupracuje s dalšími instituty urbanistického plánování v Belgii (UCL, ULB) i v zahraničí, včetně Institutu plánování a urbanismu na univerzitě v Lille 2.

Isuru aktivně účastní vzdělávacích sítí v urbanistickém plánování: APERAU (Asociace pro podporu vzdělávání a výzkumu v oblasti plánování a urbanismu) a AESOP (Asociace evropských škol plánování).

Isuru také udržuje úzké vazby s profesním prostředím, aby byla v souladu s očekáváním profese. Jako takový se Isuru účastní brainstormingů z Belgické komory urbanistických plánovačů, z Evropské rady městských plánovačů a ALUMNISU, sdružení, které sdružuje své "absolventy" (absolventy, Isuru @ gmail.com).

Místa

  • Saint-Gilles

    Rue d'Irlande, 57, 1060, Saint-Gilles

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky