Keystone logo
Italian Academy

Italian Academy

Italian Academy

Úvod

O Italian Academy

Italian Academy poskytuje mezinárodním studentům přístup k vysoce hodnocenému vysokoškolskému vzdělávání v Itálii. Italian Academy nabízí univerzitní Pathway a přípravné programy, stejně jako jazykové certifikace, ve spolupráci s prestižními italskými univerzitami a Akademiemi výtvarných umění.

Italian Academy Campus se nachází v centru města vedle archeologického muzea a parku, v krátké pěší vzdálenosti od nábřeží a ostrova Ortygia. Neapolis Study Center je historická vila, která se může pochlubit více než 2 akry bujné botanické zahrady plné citrusových stromů, středomořské flóry, staletých palem a magnólií, stejně jako mnoha dalších exotických stromů a rostlin. V tomto okouzlujícím prostředí se často konají venkovní lekce, laboratoře, workshopy, kulturní aktivity, jako jsou filmové večery pod širým nebem a jazykové výměnné akce: klidná oáza v srdci Siracusa, kde se studenti ocitnou obklopeni historií, přírodou a dynamickou komunitou. zahraničních studentů. Studijní centrum Ortigia se nachází na centrálním náměstí Siracusa na ostrově Ortigia. Centrum se nachází v barokním Palazzo Beneventano z 12. století s učebnami s výhledem na světoznámou katedrálu Duomo.

Výuka probíhá jak v areálu Italian Academy , tak v prostorách partnerské univerzity.

Syrakusy, Sicílie

Teplé přivítání Společenství

Zatímco na celém světě jsou oceňovány odchozí příroda a pohostinnost Italů, mezinárodní studenti žijící v malém a bezpečném městě Syrakus jsou vždy překvapeni otevřenými zbraněmi, které uvítají od místních lidí. naši studenti rádi sčítají.

Strategický výchozí bod pro objevování Itálie a Evropy

Syracuse je také strategickou základnou pro ty, kteří si chtějí vychutnat všechny krásy Sicílie, jen co by kamenem dohodil od všech ostatních hlavních atrakcí ostrova: Údolí chrámů a Scala dei Turchi v Agrigento, Mt. Etna, nejvyšší sopka v Evropě, a vrcholné město Taormina. Je také velmi snadné se dostat do všech hlavních italských lokalit: nedaleké letiště Fontanarossa spojuje Syrakusy se všemi významnými městy (Řím, Florencie, Benátky, Milán, Neapol), denně a s nízkonákladovými lety.

Hlavní město starověkého středomořského světa

Syrakusy (Siracusa v italštině), zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO, je pokladnicí na jihovýchodním pobřeží italského ostrova Sicílie. Více než 3 tisíciletí sbíral bohatství umění a vzácné architektury, která svědčí o průchodu mnoha slavných civilizací.

Bezpečná a přívětivá komunita, živé a dynamické město

Dnes je město Syrakusy teplým a živým městem, které může nabídnout dobrodružným duším a kulturním supům: člověk se může rozhodnout prozkoumat labyrint úzkých uliček historického centra, projít se kolem středověkého hradu s výhledem na město. přírodní přístav nebo prozkoumat nedotčené pláže a mořské rezervace, které obklopují město.

Udělejte si přátele s místními studenty

Italian Academy pravidelně pořádá kulturní výměnné akce, které umožňují zahraničním studentům setkat se a spřátelit se s místními studenty. Ve městě, jako jsou Syrakusy, je snadné navázat dlouhotrvající spojení a navázat přátelství s italskými vrstevníky. Uvědomujeme si, že kontakt s místními obyvateli hraje zásadní roli při rozvoji důvěry v mluvený jazyk.

Být v kontaktu!

Náš tým studentských poradců Vás rád podpoří každým krokem: od registrace a žádosti o víza až po přípravu na odjezd, orientaci a usazení do nového města a domova.

Vaše dveře do vysokoškolského vzdělávání v Itálii

Místa

  • Syracuse

    Piazzale San Marziano, 1, 96100, Syracuse

    Otázky