Keystone logo
ITTI High Tech Institute

ITTI High Tech Institute

ITTI High Tech Institute

Úvod

Naše vzdělávací metoda

V současné době je díky technologickým inovacím a transformaci trhu práce zavedena méně rigidní a více participativní metodika učení. Jeden z nich, učení praxí, tedy umožňuje přirozené získávání podnikatelských dovedností.

Tato metodika navrhuje učení praxí, rozvíjení dovedností v praktickém kontextu, abyste pochopili, jak problém vyřešit (učení založené na problémech) a jak jej implementovat pomocí kombinace nápadů v prostředí spolupráce (oddělovací místnosti a wiki).

Kombinace výše uvedené metodiky spolu s organizací akcí souvisejících se školicím programem, jako je vysílání na TwitchTv nebo poskytování praktik na GitHubu, spojuje dvě základní a exkluzivní vlastnosti ITTI: možnost být oficiálně certifikován výrobce díky našim Bootcampům a následně i lektorskému týmu akreditovanému a podporovanému zmíněnými výrobci navíc k jejich pozoruhodným odborným zkušenostem jako měřítka v tomto sektoru.

Trénujte kdykoli a kdekoli, protože od institutu ITTI vám dáváme k dispozici nejmodernější školicí prostředí: Virtual Class (streaming). Po celou dobu tréninkového procesu budete mít podporu jak učitele, tak všech pracovníků ITTI, aby vás motivovali, odpovídali na vaše otázky a pomáhali vám a dělali nezbytné následné kroky, abyste mohli dosáhnout cílů, které jste si sami stanovili.

Statistika

 • +4290 studentů zapsaných do našich programů
 • +195 zemí původu
 • +198 Výměna dohod s obchodními školami po celém světě

  Přijímací řízení

  Místa

  • Calle del Marqués de Urquijo,36, 28008, Madrid

  Otázky