Keystone logo
J.F. Oberlin University Summer Session

J.F. Oberlin University Summer Session

J.F. Oberlin University Summer Session

Úvod

= Upozornění =

Univerzita JF Oberlin (JFOU) bohužel musí oznámit zrušení letního zasedání 2020 v důsledku epidemie koronaviry.

74212_shibuya-crossing-923000_640.jpg

O JFOU

Univerzita JF Oberlin má téměř 9 000 studentů, včetně absolventů a studentů ze zahraničí. Každý rok se na univerzitě účastní zhruba 550 zahraničních studentů. Máme více než 140 partnerských škol ve více než dvaceti zemích a oblastech po celém světě. Naši japonští studenti získají praktické zkušenosti prostřednictvím různých programů, a to nejen jazykových studií a akademických výměnných programů, ale také dobrovolných programů a stáží. Univerzita založila pět zámořských úřadů, aby vykonávala různé činnosti v mezinárodní výměně a podporovala studenty studující v zahraničí .

Oblast Tokio a Machida

Zvláštní oblast pokrývá 621 kilometrů čtverečních a má 9 milionů obyvatel. Přitahuje návštěvníky nejen ze zahraničí, ale také z celého Japonska s koncentrací podniků a obchodních zařízení, dobře vyvinutou dopravní sítí a nespočtem kulturních zařízení a turistických destinací. Kanceláře Tokijské metropolitní vlády, nově zrekonstruovaná budova Tokijského nádraží a Tokyo Skytree jsou jen několika příklady pamětihodností plných historie a tradice. Tokio je nepochybně jedním z nejpokročilejších na světě a neustále vytváří nové body zájmu .

Machida

Koexistence "staré dobré přírody a tradice" a "nové kultury" je velkým kouzlem turistického města Machida. Město má nákupní centra, skvělé jídlo a různé atrakce. Z Machidy je snadné spojení do centra Tokia.

Místa

  • Tokyo

    3758 Tokiwa-machi, Machida-shi, Tokyo 194-0294 Japan, , Tokyo

    Otázky