Keystone logo
Japan Lutheran College Japonský luteránský teologický seminář
Japan Lutheran College

Japonský luteránský teologický seminář

Tokyo, Japonsko

Request duration

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Apr 2024

JPY 1 080 000 / per year

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Japonský luteránský teologický seminář

Evangelisté, kteří předávají evangelium lidského osvobození, pastor, který přináší hojení duše

Přestože se ekonomika, věda a technologie vyvíjely nádherně, je to svět, který nelze uvědomit, že každá lidská bytost byla šťastná. Spíše součet lidí oslabil, počet lidí, kteří trpěli srdcem, se zvětšil a život je obtížně viditelný. Láska je chladná, naděje se stává nejistou. Dokonce i náboženství je období, které lze vidět s pálčivými očima. To je důvod, proč bych chtěl hluboce hledět na lidské bytosti, před absolutním božstvem ve světle a poslouchat slovo Boží, aby znovu získal pravé lidstvo. Modlitby a vyprávění příběhů jsou nezbytné, aby se k tomuto světu přidala láska a soucit, spravedlnost a mír, abychom se mohli zbavit zločinu erodování lidí a obnovit duši novou radost. Seminář bude za tímto účelem trénovat pastory.

Stála na tradici náboženské reformy

Založena v roce 1909 (Meiji 42) za účelem výcviku evangelistů a pastorů evanjelické církve, která čerpá z víry a teologického toku z náboženského reformátora Martina Luthera (Luthera). Slogan náboženské reformy "pouze víra, jen milost, pouze bible" je motto semináře. Naučte se Bible v původním jazyce hebrejsky, řecký hluboce, postavte se na solidní evangelickou teologii a snažte se kultivovat pevné a užitečné praktické dovednosti na místě kostela.

Různí studenti Boží

Nejsou pouze mladí lidé, kteří chodí do školy z katedry křesťanství ルーテル学院大学 , ale také lidé, kteří přicházejí přímo z jiných univerzit do seminární školy, širokého okruhu věkových skupin, kteří po prožití různých sociálních osob sledují druhý život Jsou lidé. Oba muži a ženy, svobodné a ženaté, lidé s různými zázemí a podmínkami studují na čtyřletém semináři.

Japonský luteránský teologický seminář je taková škola

Seminář s dlouholetou tradicí 100 let založenou v příštím roce. Jedná se o vzdělávací instituci, která se trénuje dokončováním stáže pastora / evangelisty jako profesionála paralelně po dobu prvních dvou let se čtyřletou vysokou školou ( ルーテル学院大学 · oddělení teologie) a dále více než dva roky. Přestože se jedná o různé školy v systému, snažíme se být rovnocenné magisterskému titulu na akademické úrovni a když absolvujeme v zahraničí, naši absolventi jsou ve skutečnosti M. Div. · Božství, Mistr teologie) Doktorský kurz lze považovat za rovnocenný dokončení.

Přehled škol

Zakládající matkou je Lutherův (luteránský) kostel, zdroj křesťanského protestanta, japonská evanjelická luteránská církev a japonská luteránská kultura. Teologická výchova ve formě školní školy, kterou obě církve začaly trénovat pastory a evangelisty pracující v kostele, je příležitostí. Společně s ルーテル学院大学 provozuje škola Lutheran College, je to souvislé vzdělání po dobu 4 let s částí zeleného Musashino, kde získáváte víru, akademické znalosti a odborné znalosti jako duchovní vůdce církve.

Pan Togo Murano udělil školní čtvrť · Medaila kultury 7 tisíc tsubo Budova školy navržená · Komunitní obytné koleje jsou sdíleny s univerzitami.

V současné době 14 studentů v roce 2014 je všech 14 mužů. Zastupující je profesor Shiro Ishii (současně působí jako profesor fakulty).

Vzdělávací obsah

Po dobu dalších dvou let po absolvování základního teologického vzdělávání, které odpovídá dvouleté úrovni vysokoškolského vzdělání, se v posledních dvou letech zaměřujeme na praktickou přípravu, pokročilejší teologické učení, porozumění akademikům a praxi.

Kromě kreditů ve výši 34 kreditů bude udělen diplom (diplomová práce) a misionářská příprava (7 měsíců).

Konkrétně v cvičení kázání jako ucelený soubor biblických studií a preacherologie nejprve vycházejí z biblického textu původního jazyka (řečtiny, hebrejštiny), kázaného skutečným uctíváním církve a doprovázeného pastorem Budu to přehodnotit.

Na podzim druhého roku pod klinickým pastoračním vzděláváním (CPE) pod vedením odborníků v nemocnicích apod. Po dobu 10 týdnů se vytváří osobnost vhodná pro pastora / evangelistu a pomoc ostatním Dozvím se skutečné skutečnosti zkušeně.

V sedmém měsíci od pololetí července ve třetím roce do poloviny února následujícího roku se postavíme do jednoho z kostelů v různých částech země a vezmeme pečlivé misijní školení v tomto kostele. Jedná se o praktický výcvik při získávání pokynů a rady od pastorů a věřících.

Kromě toho je samozřejmé, že se naučíte předměty v teologických oborech včetně teologických cvičení. Tam je diplomová práce, která studie a témata se studovali sami, zatímco obdržíte vedení pečlivě více než rok a půl na nejvíce dokončovací věc.

Uctívání · Trénování víry

Je to však seminární seminář. Centrem školního života je každodenní bohoslužba, modlitba ráno a večer. V komunitě prohlubujeme naši víru v Krista, když přijímáme odhodlání věnovat se evangelizaci evangelia.

1. Způsobilost pro vstupní a výstupní studium a kvalifikaci

Vstupní kapacita 1. roku: 10 osob

 • Ti, kteří absolvovali univerzitu (včetně vyhlídek)
 • Ti, kteří žili v kostele tři roky a déle po obdržení prádla, ti, kteří jsou doporučeni japonskou evangelickou luteránskou církví nebo pastorem japonské luteránské rady a církve

Vstupní kapacita pro 2. rok: několik lidí

 • Navíc k těm, kteří vzali některé jednotky do jiných teologických institucí (podrobnosti jsou konzultovány individuálně)

2. Zkouška

<První rok registrace>

Esej o vašem povolání, včetně biblické a víry pozadí (předkládané v době podání), rozhovor * biblické zkoumání je o biblické znalosti

<Vstup 2. roku>

Eseje o vašem povolání včetně biblických, anglicky, volitelných předmětů, víry (předkládané v době podání), rozhovor * Biblické zkoušky budou provedeny na starém novém zákonu ※ Nepovinné předměty jsou vybrány z historie církve, doktríny, křesťanské etiky 1 subjekt vybraný předem žadatelem

3. Postup při podávání žádostí

(1) Požadované doklady

 1. Žádost o přijetí
 2. Životopis (vzdělání, pracovní zkušenosti)
 3. Akademický přepis poslední školy absolventa
 4. Esej o vašem povolání včetně historie víry (A4 verze 1 stránka, 1200 znaků × 5 kusů)
 5. Doporučující dopis pastora a představenstva vašeho sboru (doporučení je přísně uzavřeno)
 6. * Osoba, která v současné době žije v církevním životě na místě vzdáleném od mateřského kostela, aby předložila dvě dopisy společně s doporučením pastora tohoto církve.
 7. Dva e-mailové adresní štítky (ti, kteří zadali kontaktní údaje osoby samy)
 8. Kopie potvrzení o vkladu

※ 1, 2, 5, 6 postupujte podle formátu stanoveného naší univerzitou.

(2) Doba aplikace

 • Úterý 10. ledna 2017 - úterý 17. ledna
 • V případě zasílání poštovních zásilek v den účinnosti
 • V případě uvedení v úterý 10. ledna 2017 - úterý 17. ledna
 • Recepce je pouze od 9:00 do 16:30

※ Nicméně nepřijímáme soboty a neděle od 11:45 do 12:45 ve všední dny (obědová přestávka)

(3) Odeslat do

Japonská luteránská teologická přijímací kancelář (Trinity Hall 1F General Office)

(4) Poplatek za vstupní zkoušku

35 000 jenů (bankovním převodem)
Místo převodu Mizuho Bank pobočka Mitaka sporitelský účet 0818834
Název účtu školní společnost Lutheran Academy (Změna potvrzení o přijetí platby)

* Za poplatek za přijímací zkoušky jsou však vyloučeni absolventi ルーテル学院大学 a studenti (potenciální absolventi).

4. Datum zkoušky, datum vydání a postup zápisu

(1) Datum testu

13. února 2017 (pondělí) Oddělení zkoušek Univerzity Atomi

<První rok registrace>

<Vstup 2. roku>

14. února 2017 (úterý) Zkouška na rozhovor: Vysoká škola

10: 00 ~ Všichni studenti
※ Vzhledem k tomu, že počáteční doba rozhovoru může být zrychlena v závislosti na počtu studentů, podívejte se na vstupenku.

(2) Oznámení uplynulo

14. února 2017 (út) ve 15 hodin (Trinity Hall první poschodí semináře bulletin board)
※ Dokumenty o přijetí a přijímacím řízení budou zasílány expresním doručením 15. den následujícího dne.

(3) Doba přijímacího řízení

Pátek 17. února 2017 - 27. února (pondělí) Poštovní známka účinná

5. Platba studentů atd.

(1) Platba studentů je následující.

Poplatek za zápis 100 000 jenů (v době přijetí) Poplatek za školné 800 000 jenů (rok)
Zařízení stojí 80 000 jenů (ročně) Poplatek za zařízení 100 000 jenů (v době přijetí)
Celkem 1 480 000 jenů
※ Kromě toho je zapotřebí 10 000 jenů za studentský členský příspěvek (4 roky) a 530 jenů za rok jako prémie na pojištění katastrof při studiu v zahraničí. Podrobnosti naleznete v přijímacím řízení.

(2) Absolventi ルーテル学院大学 a potenciální absolventi, stejně jako současní studenti, jsou osvobozeni od zápisného.

(3) Ti, kteří absolvují kurzy na univerzitě, jsou považováni za vysokoškolské studenty, jako jsou předměty, a jejich poplatek je osvobozen od daně. Náklady na praktické dovednosti kostelní hudby, předměty související s počítačem apod., Jakož i výdaje potřebné pro speciální programy, jako je zámořské vzdělávání apod., Budou shromažďovány samostatně podle registrace registrace apod.

(4) Pro členské příspěvky studentů budou náhrady vygenerované podle převodní třídy vráceny po zápisu.

(5) Ti, kteří úspěšně absolvovali přijímací zkoušku a kteří chtějí odmítnout přijetí po zaplacení výplaty, obraťte se na přijímací zkoušku do 31. března 2017 do 17:00 hodin a proveďte potřebné postupy. Po ukončení řízení vrátíme studentské platební doklady a doklady o řízení s výjimkou vstupného.

6. Církevní stipendium (Japonská evanjelická luteránská církev, Japonská luteránská církev)

(1) Pedagogická rada školní rady pro evangelickou luteránskou církev V dubnu, kdy byla uznána jako výuka židovského biskupa církve a pronájmu stipendia, studenti, kteří vylučují poplatek za zápis do školy až 1,2 milionu jenů ročně Platba, půjčování na základě žádosti o stipendium v ​​důsledku poplatku za pobyt v kolejích / noclehárně. Pro fázi II (ve věku 3-4 let) půjčujeme také náklady na jídlo 360 000 jenů ročně. Stipendia (s výjimkou výdajů na stravu) půjčená ve fázi II jsou však vyloučena z náhrady podle počtu odpracovaných let jako učitelů a v případě trvalého bydliště ve věku 15 let nebo více jsou zcela osvobozeny. Každá osoba, která hodlá požádat o stipendium tohoto příjemce a která nemůže zaplatit studentskou platbu s vyloučením poplatku za zápis mezi studentskou platbu výše uvedených 5- (1) Předložení žádosti o odloženou platbu / žádost o platbu studenta předložíme v předepsaném formátu.

(2) Školství, které odpovídá školním výdajům, společenským výdajům a výdajům na stravu, které jsou rovnocenné školním školám, bude zaplaceno, pokud Lutheranská teologická rada pro vzdělávání učiní Luteránskou teologickou radou vzdělání.

7. Studentská ubytovna

(1) JELC Boží studenti (muži a ženy), studenti žáků NRK jsou v zásadě povinni vstoupit do ubytovny [Luther dorm (mužská ubytovna), Margaret house (dívčí dorm)]. Máte-li zvláštní okolnosti, nabídněte JELC Teologické radě školství.

(2) Školák chlapců NRK vstupuje do Luther House (město Fuchu) pod vedením Teologické rady výuky NRK (V první polovině roku 2017 však vstoupil do ložnice Luthera).

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Cena katedry v přírodopisu
  • Santa Barbara, Spojené státy americké
 • Studium v zahraničí v Kapském Městě Kurz - historie, filozofie, religionistika
  • Cape Town, Jihoafrická republika
 • Budování vazeb pro mírovou a udržitelnou euroasijskou komunitu na základě vzájemných znalostí: Historie, kultura a nové technologie
  • Madrid, Španělsko
  • Alcorcón, Španělsko
  • + 3 více