Keystone logo
Jean Moulin Lyon 3 University

Jean Moulin Lyon 3 University

Jean Moulin Lyon 3 University

Úvod

60250_Untitled.png

Université Jean Moulin Lyon 3, univerzita otevřít světu

V centru Lyonu a Bourg-en-Bresse, Jean Moulin University a nabízí prostor pro učení a výzkum zaměřený na lidských a společenských vědách. Se 7 doktorských škol a 19 výzkumných jednotek, vyvíjí interdisciplinárního výzkumu v souvislosti s velkými otázkami společnosti.

Člen z University of Lyon, hostí více než 28 000 studentů a nabízí širokou škálu kurzů odborné přípravy v kvalitě vzdělávacího rámce, přispívajících k duševnímu a osobního rozvoje.

S více než 5 000 mezinárodních studentů každý rok, mnoho partnerství ve světě a projekty vědecké spolupráce se zahraničními univerzitami, značka Univerzita Jean Moulin bude jeho internacionalizaci prostřednictvím podpory mobility studentů a pedagogů.

Zakládá přístup k vyššímu vzdělání v oblasti rovných příležitostí je trvalým zájmem na University Jean Moulin Lyon 3, která potvrzuje své přesvědčení, že rozmanitost a specifičnost jsou bohaté a že každý z nás je také definována jeho odlišnosti.

Plně zaměřen na sociálně-ekonomických partnerů, Jean Moulin University se snaží přispět k úspěchu studentů a jejich zaměstnatelnost, a to zejména podporou stáží, střídavě a podnikání.

60251_Untitled2idex.png

Místa

  • Lyon

    6 cours Albert Thomas, 69008, Lyon

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky