Keystone logo
Jeppe College - Johannesburg

Jeppe College - Johannesburg

Jeppe College - Johannesburg

Úvod

Jeppe College of Commerce and Computer Studies is a division of Jeppe Adult Education Center, the winner of the Guinness UDV Adult Literacy Award for a Unique and Independent Adult gramotnost provision in the city city of Johannesburg. Jsme hrdí na to, že od založení instituce více než 6000 studentů úspěšně dokončilo kurzy v různých oborech a mnoho z nich si buď našlo zaměstnání, nebo získalo na svých pracovištích postup.

Myšlenka na založení studijního centra byla koncipována v roce 1997. Koncept se nyní rozrostl na velkou instituci se šesti pobočkami, konkrétně Johannesburg, Pretoria, Pietersburg a Vereeniging. Všechna centra jsou plnohodnotnými vzdělávacími institucemi, které zajišťují všechny různé vzdělávací programy jak v systémech informačních technologií, tak v obchodních studiích. Naším hlavním cílem je připravit zítřejší způsob výuky pomocí nejmodernější počítačové výuky, terénní práce a výzkumu.

Vysoká škola Jeppe nabízí studentům vynikající příležitost komunikovat s potenciálními zaměstnavateli a předními podnikateli v Jižní Africe i v zahraničí. V průběhu studia se studenti věnují různým výzkumným aktivitám, které je adekvátně připravují na trh práce.

Místa

Místa
  • Johannesburg

    Eloff Street,99, 2001, Johannesburg

    Otázky