Keystone logo
Josoor Institute

Josoor Institute

Josoor Institute

Úvod

Prostřednictvím silného programu diplomů a kurzů na míru spojujících teorii a praxi od svého vzniku poskytl Josoor vzdělávací a školicí řešení pro více než 4000 účastníků a vybavil je dovednostmi a odbornými znalostmi pro řízení projektů a organizací ve sportovním průmyslu a poskytování prvotřídních služeb , významné sportovní a volnočasové akce.

Pro náš program angažujeme rozsáhlou síť partnerů a spolupracovníků s mezinárodními odbornými znalostmi, kteří nám pomáhají formovat, řídit a realizovat naše vzdělávací a školicí aktivity. Naši partneři jsou naší silnou stránkou: přihlašují se k naší vizi, cílům a konkrétním cílům v oblasti vzdělávání, odborné přípravy a dalších oblastech a k našemu konečnému cíli poskytovat hodnotu pro naše delegáty, kteří se věnují kariéře ve sportovním a společenském průmyslu.

Souběžně se svými základními vzdělávacími a školicími aktivitami podporuje Josoor rostoucí soubor výzkumu v oblasti sportu a událostí v Kataru a v širším regionu MENA ve spolupráci s rostoucí sítí odborníků, odborníků a studentů fakulty

Místa

  • Ayn Ibn Fuhayd

    Ayn Ibn Fuhayd, Saúdská Arábie

    Otázky