Keystone logo
Jul academy

Jul academy

Jul academy

Úvod

Kdo jsme: Jul academy Italy

Jul academy je italská hudební instituce, která se specializuje na poskytování nejvyšší úrovně hudebního vzdělání vášnivým studentům po celém světě. S více než 15 lety zkušeností v oboru jsme vylepšili naše osnovy tak, abychom studentům nabídli významné výhody, když se vydají na cestu, kterou si zvolili v hudební kariéře.

ONLINE VZDĚLÁVÁNÍ, PERSONALIZOVANÉ A AKREDITOVANÉ

ITALSKÉ HUDEBNÍ DĚDICTVÍ

Jul academy sídlí v Itálii. Itálie sehrála významnou roli v dějinách evropské hudby. Mnoho hudebních nástrojů, jako jsou housle a klavír, bylo vynalezeno v Itálii. V Itálii se také zrodila hudební škála, umění opery a mnoho hudebních termínů, jako je sonet, koncert, kvartet.

PERSONALIZOVANÁ VÝUKA A UČENÍ

Naše třídy jsou malé. Poradenství a podpora jsou k dispozici ve všech fázích každého kurzu a poskytují vám příležitost přizpůsobit si své vlastní učení tak, aby vyhovovalo vašim osobním potřebám.

ODBORNÍ LEKTOŘI

Lektoři Jul academy nejsou jen fantastickí učitelé, ale také velmi zkušení hráči, umělci a podnikatelé v hudebním byznysu, kteří přinášejí jedinečný pohled na budování kariéry v hudebním průmyslu.

KVALITA A AKREDITACE

Jul academy je odborné centrum RSL, zkouškové centrum London College of Music a studentům poskytlo více než 200 certifikátů.

INSTITUCIONÁLNÍ ONLINE VZDĚLÁVACÍ PLATFORMA

Naši online studenti mohou těžit z naší platformy pro institucionální vzdělávání. Všechny učebnice, nahrané lekce a cvičení budou na vyžádání k dispozici ve virtuální učebně.

KVALIFIKACE A AKREDITACE

Jul academy se věnuje poskytování nejkvalitnějšího hudebního vzdělání našim studentům. Naše fakulta se skládá z vysoce kvalifikovaných a zkušených hudebních profesionálů, kteří mají tituly z prestižních hudebních institucí.

Kromě toho jsme akreditováni předními hudebními organizacemi, jako je RSL UK a London College of Music, což zajišťuje, že naše osnovy a zařízení splňují nejvyšší standardy hudebního vzdělávání. S naším závazkem k dokonalosti ve vzdělávání i výkonu jsou naši absolventi dobře připraveni na úspěšnou kariéru v hudebním průmyslu.

NAŠE ONLINE HUDEBNÍ PROGRAMY:

Nabízíme vysoce kvalitní hudební kurzy na našem kampusu v Itálii a online pro zahraniční studenty. Naším cílem je poskytnout zahraničním studentům stejnou úroveň vzdělání, jakou nabízíme na našem kampusu, s využitím odborných znalostí, které jsme získali za 15 let v sektoru hudebního vzdělávání.

Naše kurzy jsou dostupné na naší online platformě s živými učiteli, kteří přizpůsobují lekce individuálním potřebám každého studenta. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout jejich hudebních a vzdělávacích cílů prostřednictvím našich flexibilních, ale přísných metod učení. Tyto metody se osvědčily po celém světě a jsou přístupné studentům všech úrovní a zajišťují spokojenost všech, kteří se přihlásí.

Navštivte naše webové stránky zde a objevte všechny naše programy.

Místa

  • Rende

    Via Sandro Botticelli 11,, 87036, Rende

Otázky