Keystone logo
© K-State College of Education
Kansas State University

Kansas State University

Kansas State University

Úvod

Jako největší příprava učitelů ve státě, College of Education na Kansas State University prokázala schopnost reagovat na potřeby globálního trhu tím, že nabízí kombinaci počátečních a pokročilých titulů, které připravují jednotlivce ze všech geografických oblastí, socioekonomických oblastí. prostředí a kultury učit. Díky dlouholetým zkušenostem s prací se zahraničními studenty z celého světa připraví vysoce kvalifikovaná fakulta se zkušenostmi s angličtinou jako druhý jazyk (ESL) rodilé mluvčí španělštiny, čínštiny, japonštiny, francouzštiny a němčiny na učitelské licence. Studenti mohou očekávat, že opustí program s dovednostmi nezbytnými k tomu, aby vynikli ve třídě i mimo ni. Náš absolventský certifikát Teaching & Learning (TELRN) je skvělým místem pro osoby, které mění kariéru, aby mohli začít svou cestu stát se učitelem světových jazyků.

Tento program vybavuje jednotlivce vzdělávacími postupy a teorií nezbytnou k výuce amerických studentů ve Spojených státech. Pouze s jedním dalším semestrem kurzu po dokončení certifikátu mohli zájemci dokončit magisterský studijní plán a výuku se zaměřením na světové moderní jazyky. Ph.D. in Curriculum & Instruction je určen pro pokročilé absolventy, kteří se chtějí zaměřit na pedagogický výzkum na místní, národní nebo mezinárodní úrovni.

Připojte se k nám a staňte se součástí vzrušující globální hybné síly, kterou K-State vytváří v oblasti vzdělávání učitelů světových jazyků!

Vize, poslání a koncepční rámec

Naše vize:

„Příprava pedagogů na to, aby byli informovaní, etičtí a pečující s rozhodovací pravomocí pro rozmanitý a měnící se svět.“

Naše mise je splněna prostřednictvím:

 • poskytování příkladné výuky studentům na vysokoškolské a postgraduální úrovni;
 • výroba, tlumočení a šíření spolehlivého a užitečného výzkumu a stipendia;
 • vedení, spolupráce a služby v rámci profese;
 • a propagace, porozumění a oslava rozmanitosti.

Akreditace

Naše vysoká škola přijímá akreditaci jako primární prostředek k zajištění toho, že profesi splňujeme její nejvyšší standardy.

 • Ministerstvo školství Kansasu (KSDE)
 • Národní rada akreditace vzdělávání učitelů (NCATE/CAEP)
 • Rada pro akreditaci poradenství a souvisejících vzdělávacích programů (CACREP)
 • Rada pro akreditaci přípravy pedagogů (CAEP)

Vlastnosti kampusu

Kansas State University je systém čtyř kampusů, který oceňuje každý dílek skládačky. Každý kampus má své silné stránky a souvislosti, které dokonale zapadají do našeho univerzitního deštníku. Níže se dozvíte více o každém z našich jedinečných kampusů.

Manhattan

Hlavní kampus K-State se nachází v „The Little Apple“ a vzkvétá ve své pulzující atmosféře univerzitního města.

Areál Manhattanu zahrnuje více než 2 320 akrů, včetně zemědělských a výzkumných zařízení.

Manhattan má více než 56 000 obyvatel a má skvělý vztah s rodinou K-State.

Tento kampus se nachází hned vedle Fort Riley, velké armádní instalace, a spolupracuje na mnoha vojensky zaměřených projektech.

V těsné blízkosti kampusu je vybudováno Národní bio a agro-obranné zařízení amerického ministerstva vnitřní bezpečnosti.

Olathe

Areál Olathe, který se nachází v parku Kansas Bioscience Park, poskytuje přímý portál spojující výkonné výzkumné kapacity univerzity s oblastí Greater Kansas City a dále.

Nejnovější kampus K-State, Olathe otevřel své brány v roce 2011.

K-State Olathe se zaměřuje na rozšíření vzdělanostního a ekonomického růstu regionu, zejména pro profesionály pracující v oblasti metra. Tento kampus umožňuje mnoho partnerství mezi výzkumnými pracovníky a společnostmi a vyvíjí technologie pro potřeby průmyslu po celém světě.

K-State Olathe také rozšiřuje své odborné znalosti na vedoucí K-12 prostřednictvím vzdělávacích programů v oblasti zdraví zvířat, bezpečnosti potravin a zabezpečení potravin.

Salina

Toto profesionální vzdělávací prostředí je postaveno na teorii, výzkumu a průmyslové aplikaci, to vše v prostředí malého kampusu v Salině v Kansasu.

Areál Salina je známý zejména svým prvotřídním leteckým programem. V roce 2009 bylo otevřeno moderní centrum Student Life Center, které zahrnuje basketbalové hřiště plné velikosti a různé běžecké a fitness prostory.

Tento kampus je jednou z prvních a mála univerzit v zemi, která nabízí bakalářský titul v oblasti systémů bezpilotních letadel a strojového učení a autonomních systémů. Salina, město s téměř 48 000 obyvateli, nabízí přístup k více než 600 akrů parku a každoroční festival Smoky Hill River Festival.

Globální

K-State Global Campus poskytuje vzdělávací příležitosti univerzity studentům, kteří chtějí studovat online nebo na dálku.

Global Campus je domovem společnosti K-State Online, která nabízí více než 100 online kreditních programů, včetně bakalářských, magisterských, doktorských, certifikačních a vedlejších programů.

Počínaje rokem 1966, kdy fakulta cestovala po celém státě Kansas, aby vyučovala kurzy, nyní K-State Online oslovuje studenty ve všech 50 státech a 41 zemích. K-State Global Campus také nabízí neúvěrová školení a programy, a to jak osobně, tak online, jejichž výsledkem je certifikace, potvrzení o dokončení nebo hodiny dalšího vzdělávání v různých oblastech.

Více než 3 000 studentů dokončilo v roce 2020 nekreditové programy online prostřednictvím Global Campus.

  Přijímací řízení

  Připojte se ke komunitě tvůrců rozdílů, řešitelů problémů, snílek do pozdních nočních hodin a brzkých ranních nadšenců. Staňte se dalším hráčem, který změní hru. Buďte další divokou kočkou.

  Jak se přihlásit

  • Zkontrolujte požadavky na přijetí, odešlete přihlášku a udělejte další krok směrem k vašemu titulu.
  • Dejte nám vědět, co vás zajímá, a okamžitě získejte ke stažení přehled všech věcí K-State.
  • Jsme připraveni pro vás rozvinout fialový koberec, od akcí na akademické půdě až po osobní návštěvy.

  Aplikační dokumenty

  Vyplňte všechny požadované sekce a nahrajte dokumenty nebo média do své online aplikace, jak jsou požadovány. Neposílejte dokumenty e-mailem nebo poštou na postgraduální školu (pokud neobdržíte žádost).

  Odhadované náklady na docházku pro zahraniční studenty

  Informace o odhadovaných nákladech ukazují aktuální minimální odhadované finanční prostředky, které musí mezinárodní žadatel prokázat, aby obdržel požadované dokumenty pro cestu a vstup. Prostředky mohou být vaše vlastní, poskytnuté sponzorem nebo ze stipendia nebo jejich kombinace. Níže naleznete informace o čestném prohlášení požadovaném k doložení vašich finančních prostředků.

  Čestné prohlášení o finanční podpoře

  V každé žádosti musí být uveden zdroj finanční podpory. Dokumentace k finanční podpoře by měla být doprovázena formulářem Čestné prohlášení o finanční podpoře, který ověřuje, že je studentovi během studia Kansas State University k dispozici finanční podpora. Sponzoři musí podepsat finanční čestné prohlášení; elektronické podpisy nejsou akceptovány.

  Tato dokumentace je nutná pro vydání I-20 nebo DS-2019 a nemá žádný vliv na rozhodnutí o přijetí.

  Žadatelé nemusí předkládat formulář čestného prohlášení o finanční podpoře, pokud splňují následující kritéria:

  • Držitel víza H1 zaměstnán na plný úvazek, neplánuje změnu typu víza
  • H4 závisí na držiteli víza H1, neplánuje změnu typu víza
  • Držitel studentského víza F1/J1 se zapsal na plný úvazek v jiné americké instituci a nebude nyní ani v budoucnu žádat o I-20 nebo DS-2019 od Kansas State University .
  • Bydlíte v jiné zemi mimo USA a nepotřebujete studentské vízum (žádost o online/dálkové studium)
  • Je držitelem I-20 nebo DS2019 na K-State a žádá o certifikační program ve spojení s jejich současným magisterským nebo doktorským programem na K-State

  Aplikační poplatek

  Chcete-li odeslat žádost, musíte zaplatit poplatek za přihlášku.

  Požadavky na znalost angličtiny

  Pokud vaším rodným jazykem není angličtina, Graduate School vyžaduje, aby každý uchazeč poskytl uspokojivé skóre testu TOEFL, IELTS nebo PTE.

  Stipendia a financování

  Vysoká škola pedagogická se zavázala podporovat akademický a profesní úspěch našich studentů.

  Kancelář finanční pomoci studentům

  Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více o procesu finanční pomoci, studentských půjčkách, stipendiích, grantech, zaměstnání, výhodách pro veterány a odkladech školného. Vezměte prosím na vědomí data prioritních žádostí o stipendium K-State pro budoucí prváky a přestupové studenty.

  Žebříčky

  Mezi nejlepší

  Když nabídnete výjimečnou studentskou zkušenost doplněnou širokou škálou akademických možností, praktických výzkumných příležitostí a mimoškolních aktivit, které podporují přátelství, zapojení a komunitu, musíte si všimnout jak regionálně, tak celostátně. Jsme hrdí na naši vynikající pověst a kolektivní rodina K-State neustále přispívá k udržení naší pověsti ve skutečnosti.

  Národní žebříčky

  Princeton recenze: Nejlepší vysoké školy
  Princeton Review zařadil Kansas State University v několika kategoriích ve zprávě "Nejlepších 389 vysokých škol: 2024 Edition".

  • Č. 1 pro nejpřátelštější studenty
  • Č. 1 pro nejlepší vztahy mezi městskými župany
  • Č. 2 pro nejšťastnější studenty
  • Č. 4 pro nejlepší kvalitu života
  • Č. 5 za nejlepší podporu studentů a poradenské služby
  • Č. 5 pro nejlepší sportovní zařízení
  • Č. 6 pro studenty, kteří milují tyto vysoké školy
  • č. 6 za nejlepší zdravotní služby
  • Č. 8 pro nejlepší koleje
  • Č. 9 za nejlepší kariérní služby
  • Č. 9 za nejlepší školní jídlo
  • Č. 9 za univerzitní město dostává vysoké známky
  • Č. 15 pro nejaktivnější studentskou vládu Princeton Review: Best Value Colleges

  Princeton Review zařadil K-State do několika kategorií ve zprávě „Best Value Colleges for 2023“.

  • Č. 2 pro nejlepší sítě absolventů
  • č. 2 na stáže
  • č. 10 za působení
  • Časopis Peníze
  • Jedna z nejlepších vysokých škol časopisu Money. (2023)
  • College Rank
  • Top 10 nejlepších univerzitních měst v zemi. (2022) Regionální žebříček SmartAsset
  • Nejlepší univerzitní hodnota ve státě Kansas (2022) University Magazine
  • Univerzita č. 1 v Kansasu (2022)

  Ohlasy studentů

  Místa

  • Manhattan

   006 Bluemont Hall 1114 Mid-Campus Dr. North, Manhattan, 66506, Manhattan

  Otázky