Keystone logo
© K-State College of Education
Kansas State University

Kansas State University

Kansas State University

Úvod

Jako největší příprava učitelů ve státě, College of Education na Kansas State University prokázala schopnost reagovat na potřeby globálního trhu tím, že nabízí kombinaci počátečních a pokročilých titulů, které připravují jednotlivce ze všech geografických oblastí, socioekonomických oblastí. prostředí a kultury učit. Díky dlouholetým zkušenostem s prací se zahraničními studenty z celého světa připraví vysoce kvalifikovaná fakulta se zkušenostmi s angličtinou jako druhý jazyk (ESL) rodilé mluvčí španělštiny, čínštiny, japonštiny, francouzštiny a němčiny na učitelské licence. Studenti mohou očekávat, že opustí program s dovednostmi nezbytnými k tomu, aby vynikli ve třídě i mimo ni. Náš absolventský certifikát Teaching & Learning (TELRN) je skvělým místem pro osoby, které mění kariéru, aby mohli začít svou cestu stát se učitelem světových jazyků.

Tento program vybavuje jednotlivce vzdělávacími postupy a teorií nezbytnou k výuce amerických studentů ve Spojených státech. Pouze s jedním dalším semestrem kurzu po dokončení certifikátu mohli zájemci dokončit magisterský studijní plán a výuku se zaměřením na světové moderní jazyky. Ph.D. in Curriculum & Instruction je určen pro pokročilé absolventy, kteří se chtějí zaměřit na pedagogický výzkum na místní, národní nebo mezinárodní úrovni.

Připojte se k nám a staňte se součástí vzrušující globální hybné síly, kterou K-State vytváří v oblasti vzdělávání učitelů světových jazyků!

Vize, poslání a koncepční rámec

Naše vize:

„Příprava pedagogů na to, aby byli informovaní, etičtí a pečující s rozhodovací pravomocí pro rozmanitý a měnící se svět.“

Naše mise je splněna prostřednictvím:

 • poskytování příkladné výuky studentům na vysokoškolské a postgraduální úrovni;
 • výroba, tlumočení a šíření spolehlivého a užitečného výzkumu a stipendia;
 • vedení, spolupráce a služby v rámci profese;
 • a propagace, porozumění a oslava rozmanitosti.

Akreditace

Naše vysoká škola přijímá akreditaci jako primární prostředek k zajištění toho, že profesi splňujeme její nejvyšší standardy.

 • Ministerstvo školství Kansasu (KSDE)
 • Národní rada akreditace vzdělávání učitelů (NCATE/CAEP)
 • Rada pro akreditaci poradenství a souvisejících vzdělávacích programů (CACREP)
 • Rada pro akreditaci přípravy pedagogů (CAEP)

Vlastnosti kampusu

  Přijímací řízení

  Ohlasy studentů

  Místa

  • Manhattan

   006 Bluemont Hall 1114 Mid-Campus Dr. North, Manhattan, 66506, Manhattan

   Otázky