Keystone logo
Kazan Innovative University

Kazan Innovative University

Kazan Innovative University

Úvod

O univerzitě

Kazan Innovative University pojmenovaná po VG Timiryasov (IEML) byla založena v roce 1994 a nyní je největší soukromou vysokoškolskou institucí v Tatarstánské republice a v celém regionu Volhy. Jeho zakladatel, Dr. Vitaliy Timiryasov, jeden z absolventů Kazanských a Moskevských univerzit, položil nejlepší tradice klasického vysokoškolského vzdělávání v založení nové školy.

Univerzita patří mezi 100 nejlepších ruských vysokoškolských institucí a 5 nejlepších soukromých vysokých škol v Rusku, má oficiální zlatou medaili „evropské kvality“ za implementaci systému „Management kvality“ (ISO 9001: 2008).

Od roku 2010 se učitelé univerzity každoročně stanou vítězi soutěží: "Nejlepší inovace přednáška" a "Nejlepší vysokoškolský učitel."

Kazan Innovative University pojmenovaná po VG Timiryasov (IEML) byla první vzdělávací institucí v Tatarstánské republice, která vytvořila integrovanou síť komunikace mezi odděleními a pobočkami institutu. Tato síť je postavena na vybavení a vybavení společnosti Cisco Systems pro videokonference „Tandberg“. Jeho kombinace s optickými sítěmi a vlastní inovativní vývoj softwaru „Idis Education“ umožnila optimalizovat řízení vzdělávacích procesů na univerzitě a přenést ji na zcela novou úroveň.

Kazan Innovative University pojmenovaný po VG Timiryasov (IEML) je přední vysokoškolskou institucí ve vědeckém a vzdělávacím klastru v obchodu, pohostinství a službách v Tatarstánské republice.

Mise

  • Splnění potřeb jednotlivců, společnosti a státu získat znalosti na základě dalšího vzdělávání, které splňuje moderní požadavky na inovační rozvoj a modernizaci vzdělávání a vědy.
  • Školení kompetentních a konkurenceschopných profesionálů nové formace schopných rozvíjet vědu, podnikání, činit efektivní rozhodnutí a provádět specifický výzkum, který je v souladu s národním postavením a přínosem.
  • Vytváření nezbytných podmínek pro implementaci a efektivní využívání inovativních vzdělávacích technologií a vědeckých výsledků.
  • Vzdělávání odborně způsobilých, sociálně aktivních a sociálně odpovědných osob.

Místa

  • Kazan

    г. Казань, ул. Московская, 42, , Kazan

Otázky