Keystone logo
King Abdulaziz University (KAU) Faculty Of Economics And Administration Kurz kooperativního výcvikového programu
King Abdulaziz University (KAU) Faculty Of Economics And Administration

Kurz kooperativního výcvikového programu

Jeddah, Saúdská Arábie

Request duration

Angličtina, Španělština, Avestan

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Pod prudkým ekonomickým rychlým růstem, ve kterém v současné době žijeme, čelí naše milovaná země spoustě výzev. Jedním z nich je rozvoj schopnosti pracovní síly uspokojovat potřeby saúdského trhu. Této výzvě lze čelit, pouze pokud budou absolventi vysoké školy dobře vybaveni nezbytnými akademickými a praktickými dovednostmi.

Fakulta ekonomie a správy (FEA) uznává důležitost čelit této překážce. A s plnou a trvalou podporou nejvyšší správy univerzity je FEA v lepším postavení, aby tuto výzvu zvládla. Nedávno v rámci FEA zahájila jednotka pro kooperativní výcvik a simulace (CTS) program kooperativního školení (CTP) ve zcela novém paradigmatu a struktuře.

Nová CTP se považuje za průkopníka v harmonizaci výsledků vzdělávání a potřeb trhu. Proto přináší poslání sladit akademické osnovy s nejpotřebnějšími a vítanými kompetencemi trhu. Proto byla vyvinuta strategie, která našim absolventům pomůže najít odpovídající zaměstnání. Tato strategie má dopady na různé oblasti. Například síťové a reklamní programy byly navrženy tak, aby přilákaly vhodné změny školení pro naše studenty, muže a ženy. Mezi potenciální sektory patří soukromý, vládní a třetí sektor, kde naši studenti vstupují do přípravné fáze, která jim připravuje cestu k efektivnímu zapojení do práce.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy