Keystone logo
© BIMM University
Kingsgate International College

Kingsgate International College

Kingsgate International College

Úvod

O nás

Dostupné studijní programy s exkluzivními online moduly, které rychle učí studenty na vysokoškolské kvalifikaci.

Ať už hledáte zdokonalení svých dovedností, zdokonalení svého týmu nebo pokračování v odborném vzdělávání, učební Pathways Kingsgate International College vám mohou poskytnout vše, co potřebujete.

Kingsgate International College poskytuje studentům ze všech koutů světa na kampusu nebo online univerzitních programech Pathway s úplnými cenami vysokoškoláka a postgraduálního diplomu. Studenti se mohou rychle orientovat v univerzitní kvalifikaci na akademické půdě nebo dálkovým studiem .

Naše webové moduly umožňují studentům naučit se, co chtějí a jak chtějí, a byly navrženy tak, aby usnadňovaly mnohem rychlejší, dostupnější a poutavější způsob učení. Kingsgate International College poskytuje studentům veškerou podporu, kterou potřebují k tomu, aby mohli úspěšně rozvíjet své profese, a to s 24/7 síťovou platformou pro studenty, osobními dashboardy, 1-2-1 online tutoriály, skupinovými webináři a bankou předem nahraných skupinových webcastů. dovednostní základnu a dosáhnout vysokoškolské kvalifikace.

139953_pexels-photo-1152500.jpeg

Naše pověření

Kingsgate International College pracuje podle nejvyšších akademických standardů a má několik struktur, které zajišťují nejvyšší úroveň vzdělání poskytovaného studentům. Níže je uveden seznam korporátních orgánů, do kterých patříme, a sdružení, jejichž jsme součástí:

Learning Resource Network

Síť Learning Resource Network (LRN) je společností Ofqual uznávána jako organizace udělující ocenění. LRN vytváří kvalifikace pro vzdělávací instituce, poskytovatele školení, školy a zaměstnavatele. LRN má rozsáhlé kvalifikační portfolio včetně kvalifikace pro výuku na úrovni 5, kterou nabízí Kingsgate International College . Všechny kvalifikace LRN jsou mezinárodně uznávány zaměstnavateli, vládami a profesními orgány jako doklad o dovednostech a schopnostech, které hledají.

ATHE Rozpoznání

Ocenění za školení a vysokoškolské vzdělávání poskytuje centrům širokou škálu kvalifikací, mimo jiné; správa, obchod, cestovní ruch, právo, výpočetní technika a zdravotní a sociální péče. Společnost ATHE si získala jméno díky výjimečnému zákaznickému servisu, vynikajícím standardům kvality a odměňování kvalifikací postupem k vysokoškolským diplomům.

Agentura pro financování vzdělávání a dovedností

Kingsgate International College je uvedena v registru poskytovatelů učňovského vzdělávání ESFA. Spolupráce s partnery na poskytování cenově dostupné kvalifikace a učňovské přípravy studentům po celé Velké Británii.

Informační kancelář

Protože Kingsgate International College uchovává a zpracovává informace o studentech, jsme ze zákona povinni tyto informace chránit. Podle zákona o ochraně údajů z roku 1998 bude Kingsgate International College :

 • Shromažďujte pouze informace, které potřebujeme pro konkrétní účel;
 • Udržujte to v bezpečí;
 • Zajistěte, aby to bylo relevantní a aktuální;
 • Uchovávejte pouze tolik informací, kolik potřebujeme, a pouze tak dlouho, jak je potřebujeme;
 • Na požádání umožněte kterémukoli studentovi zobrazit informace, které o něm máme.

139954_pexels-photo-1595391.jpeg
Fox / pexels

OFQUAL Uznání

Všechny výukové materiály jsou navrženy a napsány profesionálními akademickými autory tak, aby každý interaktivní modul odpovídal konkrétním výukovým kritériím stanoveným OFQUAL, určujícím orgánem vlády Spojeného království pro akademické standardy ve vysokoškolském vzdělávání ve Velké Británii. Tyto standardy zajišťují, že ti, kteří se u nás učí, získají vysoce kvalitní vzdělání spolu s certifikací, která je univerzálně uznávána univerzitami a zaměstnavateli.

Kvalifikace partnerské univerzity

Po dokončení závěrečných úkolů získají studenti uznanou diplomovou kvalifikaci. Tento diplom lze použít k doplnění úplného vysokoškolského titulu nebo MBA na různých univerzitách ve Velké Británii, ať už na akademické půdě nebo distančním studiem.

Rada pro sledování kvality

Kingsgate International College také provozuje Radu pro monitorování kvality (QMB), aby zajistila, že vždy poskytujeme akreditované online kurzy a zdroje, abychom vyhověli vašim vzdělávacím potřebám. Tato rada se schází pravidelně, aby vyhodnotila:

 • Specifické problémy studentů
 • Jakékoli problémy s kvalitou pro vysokoškolské partnery
 • Monitorování hodnotících standardů
 • Monitorování hmotného obsahu oproti výsledkům učení
 • Specifické provozní problémy, protože ovlivňují kvalitu a služby zákazníkům

Členové představenstva zahrnují respektované vedoucí akademické a obchodní společnosti. Výsledky recenzí jsou sdíleny online, abychom zajistili transparentnost a porozumění mezi našimi partnery a studenty. Veškerá zpětná vazba je vítána, takže otázky mohou být formálně vzneseny prostřednictvím QMB profesionálním a objektivně.

Obchodní komora v Coventry a Warwickshire

Britská obchodní komora je největším a nejvlivnějším nezávislým obchodním hlasem ve Velké Británii, který neúnavně lhostejně zastupuje členy a širší podnikatelskou sféru o důležitých otázkách - vytváření vhodných podmínek pro prosperitu podniků, prosazování britských firem v klíčových globálních trhy a vytváření dynamiky podnikání.

Rovněž hrají klíčovou úlohu při překonávání rozdílů mezi pedagogy a podniky tím, že zdůrazňují dovednosti, které zaměstnavatelé potřebují, a ovlivňují politiku vzdělávání, aby zajistily, že jsou poskytovány efektivně.

Coventry & Warwickshire Chamber of Commerce je jen jednou ze sítí komor pracujících s firmami všech velikostí ve všech odvětvích britského průmyslu a jejich jménem. Pomáhají místním podnikům spojovat se, růst a dosahovat úspěchu. Komora spolupracuje s dalšími komorami, místními úřady a partnerskými organizacemi, aby získala přehled o problémech, které jsou pro podnikání důležité - poté předá tyto znalosti, aby pomohla vládě formulovat efektivní obchodní politiku.

139956_pexels-photo-3184407.jpeg
fauxels / pexels

Místa

 • London

  26 - 28 Hammersmith Grove, W6 7BA, London

  Otázky