Keystone logo
Kinsale College

Kinsale College

Kinsale College

Úvod

Jsme oprávněně pyšní na naše studenty a výsledky, které v minulosti dosáhly, což jim umožnilo pokračovat v dalších studijních programech na univerzitách doma i v zahraničí. Kromě toho mnoho pokročilo k technologickým institutem a dalším vysokoškolským školám prostřednictvím vysokoškolských vzdělávacích systémů a vysokoškolských odkazů. Doporučuji vám, abyste kontaktovali vysokou školu, abyste získali podrobnější informace o každém kurzu, který vás zajímá.

Vyberte si moudře a nezapomeňte, že máme k dispozici další rady. Toto je váš nový začátek - vaše cesta. Volbou Kinsale College jste provedli první důležitý krok.

Liz Moynihanová - ředitelka

70716_banner.jpg

Vysoké školy

Kinsale College pokračuje v růstu a zlepšování, aby vyhovovala potřebám svých studentů; vysoké školy odrážejí tento růst. Vysoká škola má účelové zařízení pro ubytování studentů zapojených do Drama v podobě působivého amfiteátru. Studenti Professional Cookery trénují v profesionální kuchyni a 16místné restauraci. Studenti udržitelného zahradnictví / Permaculture mají přístup do zahradní zahrady, dvou poly tunelů a školního areálu pro pěstování bylin, zeleniny, ovoce, ořechů a květin. Studenti, kteří se účastní kurzu technologických školení, používají počítače Apple Mac a aktuální software. Studenti umění se těší temné místnosti a přístup k The Mill in Kinsale pro jejich koncovou výstavu. Všichni studenti mají přístup do počítačové místnosti pod dohledem pro psaní studijních a zadaných úkolů, počítačová místnost má tiskárny a internet zdarma. K dispozici jsou také bezplatné parkoviště pro studenty v hlavním kampusu v Kinsale. Všichni studenti vysoké školy mají v Kinsale pestrý a živý společenský život, který má spoustu hospůdek, nočních klubů a míst na živou hudbu.

Poloha školy

Kinsale College má záviděníhodné místo v rybářské a turistické vesnici Kinsale, 25 km od Cork City. Lokalita je známá celostátně i mezinárodně pro své restaurace, trhy a outdoorové aktivity. Umístění ovlivnilo růst a rozvoj některých základních kamenných předmětů vysoké školy - Outdoor Recreation, Udržitelné zahradnictví (Permaculture) a Profesionální kuchařství. Pro zahraniční studenty stojí za zmínku, že Kinsale je přibližně 20 km od mezinárodního letiště v Corku a je také v docházkové vzdálenosti trajektového přístavu Ringaskiddy. Pravidelný autobus provozuje společnost Cork City do města Kinsale, která je zpřístupňuje cestujícím na vysokou školu. Pronájem ubytování je v obci k dispozici pro akademický rok a domy / místnosti jsou často inzerovány na školní vývěsní tabuli.

komunikace

Komunikace je povinný modul na většině kurzů na úrovni 5 a na některých kurzech úrovně 6. Je to základní dovednost, která je užitečná a důležitá ve všech aspektech života a práce. Po dokončení tohoto modulu budou studenti schopni zlepšit klíčové dovednosti mluvení, poslechu, čtení a psaní, jakož i nonverbální a vizuální komunikaci. Předmětem podnikání a tvůrčího psaní, skupinová účast, rozhovor a prezentační dovednosti. Komunikační technologie mají obrovský dopad na náš život a studenti se dozví o klíčových otázkách, které je ovlivňují. Shromažďování informací, jako jsou například výzkumné dovednosti, bude pokryto a nakonec studenti rozvinou svou důvěru, aby mohli efektivně vyjadřovat a interpretovat význam ve mluvení a psaní. Modul se vyučuje živým, kreativním a interaktivním způsobem a podporuje aktivní zapojení studentů a příspěvek do tříd.

Pracovní zkušenosti / pracovní praxe

  • Pracovní zkušenosti: Studenti se budou ucházet o minimálně deset dní pracovních zkušeností v umístění, které souvisí s jejich studiem. Některé z nejlepších učení se odehrává během této zkušenosti, která nabízí šanci na skutečné praktické činnosti a úkoly. Studenti vedou časopis o své činnosti a zamyslí se nad jejich výkonem. Plánování a příprava zahrnují vypracování dokumentů, jako je aktuální životopis, žádost o zaměstnání, audit dovedností, kariérní plán a analýza studovaného odvětví / odvětví. Právní předpisy týkající se práce budou zahrnuty, aby studenti pochopili jejich práva a povinnosti. Vedoucí pracoviště dokončí formulář pro posouzení na základě výsledků studenta.

  • Pracovní praxe: Studenti, kteří tento modul používají, se ucházejí o minimálně 40 dní v organizaci související s jejich studiem. Budou průběžně sledovat své každodenní činnosti a vyhodnocovat a reflektovat jejich výkonnost.

Výzkum se uskuteční v organizaci, její struktuře, funkcích, politikách apod. Legislativa týkající se práce bude pokryta, aby studenti pochopili jejich práva a povinnosti. Zaměstnavatel na pracovišti vyplní formulář hodnocení založený na výsledcích studenta.

Mezinárodní studenti

Kinsale College vítá žadatele ze všech částí světa. Oceňujeme kulturní rozmanitost a bohatství, které mezinárodní studenti přivádějí na vysokou školu. Cílem této stránky je pomoci studentům, kteří chtějí studovat na vysoké škole.

Místa

  • Kinsale

    Bandon Rd Kinsale, , Kinsale

Otázky