Keystone logo

Culinary Institute Kul IN

A logo

Úvod

Popis školy

Gastronomie nabízí širokou škálu profesí a všichni studenti, kteří chtějí své studium směřovat k kulinářskému umění, nebo chtějí navázat na své dosavadní znalosti vedle výjimečných mentorů s bohatými pracovními zkušenostmi a teoretickými znalostmi, jsou vítáni v Kul IN . Kul IN hodlá dát studentům širokou škálu kulinářských znalostí, potravinářského průmyslu a gastronomie. Abychom zajistili, že naši studenti zdokonalili všechny potřebné dovednosti pro práci v kvalitní restauraci, začneme pokrýt důležité základy, které musí všichni studenti bez ohledu na jejich vzdělání absolvovat. V rámci tohoto programu se studenti seznámí s tepelným a mechanickým zpracováním potravin, rozpoznáváním kvalitních surovin, spojováním koření s přísadami, vytvářením kvalitních jídelních menu, pořádáním a servírováním jídel, profesionálních standardů vaření, skladování potravin, porcí potravin a historie gastronomie.

Vidění

Cílem Kul IN je vytvořit vzdělávací centrum se zaměřením na kreativitu, výzkum a propagaci moderních kuchyní a kulinářských technologií. Vzděláváním profesionálních kuchařů, cukrářů a profesionálů v jiných odvětvích gastronomie. Budujeme Institut, který je jedinečným místem pro kuchaře, majitele restaurací, manažery a kuchařská média, aby školili a osvěžovali své znalosti a dozvěděli se, co je nového ve světě potravin, nápojů a dezertů.

Mezinárodní certifikáty

S cílem nabídnout našim studentům kompletní zkušenosti při studiu italské gastronomie a kuchyně jsme vytvořili společné programy se světoznámou kulinářskou školou ALMA, La Scuola Internazionale di Cucina Italiana .
Culinary Institute Kul IN a ALMA La Scuola Internazionale di Cucina Italiana úspěšně vyvinuly dva společné programy: „Profesionální kuchař italské kuchyně“ a „Profesionální pečivo italských dezertů“. ve městě Colorno v Itálii mají studenti možnost získat neocenitelné mezinárodní zkušenosti a stát se skutečně ponořeni do kultury, která formovala tuto světoznámou kuchyni. Kromě hodin praktického výcviku, exkurzí a praktických cvičení bude studentům také přidělena několikaměsíční stáž, kde získají zkušenosti s prací v elitních restauracích a cukrárnách. Síťové příležitosti jsou nekonečnými a otevřenými dveřmi potenciálních pracovních míst, protože studenti se v reálném světě špičkové gastronomie osvědčují jako schopní kuchaři.

Místa

  • KULIN Capraska ulica 12, 44010, Sisak

Otázky