Keystone logo
© Lakeland University
Lakeland University

Lakeland University

Lakeland University

Úvod

Lakeland University, založená v roce 1862, je inovativní, cenově dostupná, čtyřletá soukromá univerzita, která integruje svobodná umění se zkušenostním učením prostřednictvím svého oceňovaného kooperativního vzdělávacího programu. Lakeland slouží přibližně 2 000 studentům, včetně vysokoškoláků v jeho rezidenčním hlavním kampusu v Sheboygan County, Wis, vysokoškoláků a postgraduálních studentů, kteří absolvují večerní a online kurzy prostřednictvím jednoho ze šesti center Lakeland umístěných po celém Wisconsinu, a vysokoškoláků zapsaných v jeho kampusu v Tokiu v Japonsku. Více se dozvíte na lakeland.edu. Lakeland je akreditován Higher Learning Commission

Přijímací řízení

Co je potřeba pro vstup na Lakeland University ? Lakeland je zkušební volitelná instituce, která se pyšní holistickým přístupem při zvažování uchazeče o přijetí. I když si studenti mohou vybrat, zda jejich výsledky testů hrají roli v přijímacím řízení, chápeme, že pokusy o shrnutí vašeho akademického potenciálu v jediné zkoušce mají neodmyslitelné nedostatky. Hledáme studenta, který se chce učit a být členem komunity, která se specializuje na individuální pozornost, a to jak akademickou, tak mezilidskou.

Buď Muskie

Lakeland University přijímá studenty průběžně po celý rok. Chcete-li maximalizovat svůj výběr bydlení a balíček finanční pomoci, doporučujeme, abyste se přihlásili již v posledním ročníku střední školy. Doporučujeme následující středoškolské jednotky přípravné práce na vysokou školu:

 • Angličtina: 4 roky
 • Matematika: 3-4 roky
 • Přírodní vědy: 3 roky
 • Sociální studia: 2 roky
 • Cizí jazyky: 2 roky
 • Jakékoli další kurzy v přípravných oblastech na vysokou školu

Stipendia a financování

Lakeland se zavázala poskytovat výjimečnou hodnotu za zvládnutelnou cenu. Proto nabízíme různá stipendia, která vám pomohou učinit náklady na vaše vzdělání dostupnější.

Vyzýváme také všechny studenty, kteří žádají o stipendia, aby podali bezplatnou žádost o federální studentskou pomoc (FAFSA).

Po přijetí do Lakeland můžete začít žádat o stipendia prostřednictvím svého portálu Future Muskie. Přihlašovací údaje, které jste vytvořili při prvním přihlášení do Lakeland , použijete pro přístup na portál. Každá stipendijní příležitost bude ve vašem kontrolním seznamu uvedena jako „Formulář“.

Pokud máte nějaké dotazy nebo byste chtěli další informace o stipendiu, kontaktujte prosím svého přijímacího poradce nebo kancelář finanční pomoci!

Proč studovat na {school_name_variable}

Lakeland University nabízí studentům inovativní způsoby, jak získat akademické tituly a uskutečnit své kariérní cíle.

Lakeland byl nedávno oceněn časopisem US News & World Report ve svých každoročních žebříčcích nejlepších vysokých škol za to, že patří mezi nejlepší školy v regionu Středozápadu v prosazování sociální mobility svých studentů.

Několik dalších důvodů, proč si studenti vybírají Lakeland :

 • Náš oceňovaný kooperativní vzdělávací program
 • Uvedení: Lakeland Student-Run Businesses
 • Naše oblíbené platformy BlendEd a BlendEd Live
 • Maximální převodové kredity
 • Šest vhodných míst po celém Wisconsinu

Ocenění a akreditace

Lakeland University je akreditována Higher Learning Commission (HLC). Instituce vysokoškolského vzdělávání se musí zapojit do pravidelných externích hodnocení, aby si zachovaly svou akreditaci. Poslední komplexní hodnocení Lakeland University proběhlo v roce 2019. Po této návštěvě obdržela univerzita na doporučení hostujícího týmu desetileté opětovné potvrzení akreditace. Komise pro vyšší vzdělávání provede v létě 2023 přezkum Lakeland 's Year 4.

Higher Learning Commission, service mark

Specializovaná akreditace:
Státní schválení:

Lakeland University 's pregraduální vzdělávání učitelů a postgraduální školní poradce přípravné programy jsou schváleny Wisconsin Department of Public Instruction.

Absolventský program Lakeland University v klinickém poradenství v oblasti duševního zdraví je schválen ministerstvem bezpečnosti a odborných služeb ve Wisconsinu jako předem schválený program odborného poradenství podle MPSW 14.01.

Absolventský program Lakeland University v klinickém poradenství v oblasti duševního zdraví je také schválen jako předcertifikační program pro poradce v oblasti zneužívání návykových látek Oddělením bezpečnosti a profesních standardů ve Wisconsinu.

Lakeland University se účastní státních autorizačních reciprocitních dohod. Lakeland University je dobrým členem Národní rady pro státní autorizační dohody o vzájemnosti (NC-SARA). Jako takový je Lakeland oprávněn poskytovat programy a služby obyvatelům zúčastněných států, území a protektorátů.

SARA seal 2024 participating institution

Bakalářský studijní program v ošetřovatelství je akreditován Komisí pro vysokoškolské vzdělávání sester.

Místa

 • Plymouth

  W3718 South Dr, Plymouth, 53073, Plymouth

Otázky