Keystone logo
© The University of Fredericton
Laurentide Aviation

Laurentide Aviation

Laurentide Aviation

Úvod

Laurentide Aviation Nejprve se dostal ze země v roce 1946, kdy zakladatel Jack Scholefield dokončil svou vojenskou kariéru s RCAF Jeho původní cíl: poskytovat nejlepší profesionální letecký výcvik v Kanadě. Společnost založila svou vynikající pověst brzy, první dvacet let na letišti Cartierville a Od roku 1970 na svém vlastním soukromém letišti pouhých 15 minut západně od Dorval letiště. Jsme Kanady Nejstarší obchodní letecká škola, Pomáhá 150 až 200 pilotům získávat licenci každoročně. Naše síla leží Pokročilý výcvik: Během posledních 50 let se přes 600 našich absolventů přestěhovalo do kariéry s Air Canada a dalšími významnými mezinárodními dopravci. Náš vozový park o 7 letadlech obsahuje jednu Grumman Cougar multi-motor letadla vybavená pro Pokročilý přístrojový výcvik. Základní trénink a budování času probíhá v našich dvou sedačkách Cessna 152 a čtyřech sedadlech Cessna 172. Náš simulátor ATC-810 je také k dispozici pro školení přístrojů.

Jsme stále rodinný podnik, vlastněný a provozovaný Terrym McConnonem a pyšný na naše osobní služby. Naši zaměstnanci jsou nadále odhodláni, znalí a poskytují prvotřídní přátelskou službu, se zárukou, že nebude čekat na vzlet.

Zůstaneme odhodláni poskytovat profesionální letový výcvik v Kanadě. Hlavní letecké společnosti v USA najaly více než 15 000 řidičů v předchozích letech. Takže, co očekáváte, že začnete?

Fotografie101

slevy:

  • Zaměstnanci společnosti Bombardier Aerospace, kteří jsou členy Canadain Aeroclub, dostanou slevu ve výši 5% na pronájem letadel
  • 5% sleva na letový čas je nabízena za vklad $ 3000.
  • 7% sleva na letový čas je nabízena na zálohu ve výši 6000 USD.

Proč Laurentide Aviation?

sníh

NEPŘÍTOMENÝ LETIŠT

Létání na rušných letištích znamená, že trávíte více času a peněz na zemi a čekáte na povolení. Laurentide Aviation se nachází na klidném, nekontrolovaném letišti, který umožňuje studentům dostat se rychle a rychle do praxe.

Laurentide Aviation se nachází v blízkosti tří hlavních kanadských letišť, které nabízejí zkušenosti s kontrolovaným vzdušným prostorem.

UMÍSTĚNÍ

Laurentide Aviation se nachází pouhých 30 minut od města, 15-20 minut od západního ostrova, přístupný jak na silnici 20 a 40.

Díky nově vybudované dálnici 30 jsme jen kousek od South Shore.

DIVERSE FLEET

Naše flotily sedmi jednočinných letadel Cessna poskytují studentům konzistenci a spolehlivost. Nabízíme také Grumman Cougar pro výcvik s více motory.

ÚDRŽBA

Naši interní technici údržby letadel provádějí pravidelné kontroly nad rámec povinných standardů.

ZKUŠENÝ

Laurentide Aviation byla založena v roce 1946 a pravidelně dosahuje vysokých výsledků se společností Transport Canada.

PROFESIONÁLNÍ TŘÍDY

Naše velká učebna, vybavená všemi potřebnými vizuálními pomůckami a materiály, je dokonalým prostředím pro profesionální pilotní trénink.

RŮZNÉ INSTRUKCE

Nabízíme personalizovaného dvojjazyčnou výuku, aby vyhovoval nějaký styl učení.

Místa

  • Saint-Féréol

    870 Chemin Les Cèdres, J7T 1N3, Saint-Féréol

    Otázky