Keystone logo
LCI Language School | Vancouver

LCI Language School | Vancouver

LCI Language School | Vancouver

Úvod

Výběr LCI jako vaší anglické školy

Zažít jazyk

LCI Vancouver nabízí širokou škálu kurzů angličtiny pro všechny úrovně. Náš učební plán je rozmanitý a navržený tak, aby vyvážil konverzační a akademickou angličtinu. Naši vysoce kvalifikovaní učitelé jsou známí svým interaktivním stylem výuky a začleněním různých aktivit a společenských akcí.

Pokud se účastníte některého z našich inovativních kurzů English Plus, vaše aktivity jsou přizpůsobeny v konkrétní oblasti zájmu, jako je umění, design, obchod nebo kulinářství / pohostinství.

Statistika

Aktivní, přátelské a mezinárodní prostředí

Studenti z více než 100 různých zemí se rozhodli studovat na anglické škole LCI v krásném Vancouveru v Kanadě. V naší škole se lidé z celého světa setkávají a stávají se přáteli na celý život a zároveň si užívají nejlepší období svého života!

Prostřednictvím přestávkových her, večírků, zvláštních akcí a mezinárodních tematických nocí stimulujeme kulturní, společenskou a vzdělávací výměnu v angličtině a zároveň si užíváme spoustu zábavy.

Profesionální a užiteční učitelé

Všichni učitelé LCI jsou rodilí mluvčí angličtiny s profesionálním školením učitelů angličtiny a certifikáty TESOL. Naši kompetentní a přátelští učitelé vytvářejí ve třídě zábavnou a poutavou atmosféru, která studentům pomáhá dále se zlepšovat a rozvíjet jejich znalosti angličtiny. Jsme hrdí na to, že v naší anglické škole máme tolik zkušených vysoce kvalitních učitelů!

Anglické programy s různorodostí a flexibilitou

Široká škála kurzů a programů angličtiny LCI umožňuje studentům zaměřit se na oblasti jejich zájmu a překonat své slabé stránky. V naší anglické škole mají studenti možnost měnit své programy každý týden.

Flexibilní páteční lekce, zábavné a zajímavé aktivity

Uznávané BEZPLATNÉ páteční aktivity společnosti LCI Vancouver umožňují studentům používat angličtinu v každodenních situacích. Outdoorový program pomáhá studentům používat angličtinu mimo školní prostředí a v každodenním životě. Tento praktický přístup zlepšuje proces učení a buduje sebevědomí. Každý týden (kromě měsíčních maturitních dnů) si studenti mohou vybrat ze šesti až osmi různých aktivit plánovaných na daný týden a připojit se bez placení dalších poplatků. Mezi tyto aktivity patří poznávací zájezdy po Vancouveru, turistika v přírodě, kulturní zážitky a sportovní akce.

Mezi řadu možností jsou vyhlídkové prohlídky, sporty, vaření a kulturní zážitky! K těmto aktivitám se nenacházejí žádné další poplatky!

Anglické programy s různorodostí a flexibilitou

  Vlastnosti kampusu

  kampus LCI

  LCI Vancouver je jedinečná anglická jazyková škola. Vaše kurzy jsou poskytovány v budově o rozloze 80 000 čtverečních stop, kde sdílíme kampus a zařízení s naší sesterskou vysokou školou LaSalle College Vancouver a naší mezinárodní střední školou. Nachází se jen pár kroků od nádraží Renfrew a váš zážitek je skutečným ponořením do skutečné části Vancouveru.

  Náš zabezpečený kampus je otevřen 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, což znamená, že máte přístup do zařízení každý den v týdnu i mimo hodiny.

  Vaše hodiny probíhají ve zcela nových nejmodernějších učebnách v hlavním patře a budete mít přístup do všech zařízení kampusu, jako je kavárna, knihovna, počítačové studovny a bistro!

  Jako student jazyka LCI obdržíte studentský průkaz stejně jako studenti denního studia na vysokých a středních školách. Vaše aktivity vám umožní prozkoumat všechny části Vancouveru a také vám umožní spřátelit se s domácími a zahraničními studenty na akademické půdě.

  VAŠE STUDENTSKÁ ZKUŠENOST

  Jazyková škola v kampusu

  24h OPEN Campus

  Kurzy angličtiny PLUS

  Zcela nové učebny

  Knihovna

  Pathways k užitému umění

  Bistro a kavárna

  Knihkupectví

  Studentský průkaz

  Aktivity a kluby s

  Vysokoškolští studenti

   Místa

   • Vancouver

    188 Nelson St, BC, V6B 6J8, Vancouver

   Otázky