Keystone logo
Limerick Institute of Technology

Limerick Institute of Technology

Limerick Institute of Technology

Úvod

Proč LIT?

Přístup k přednášejícím

Jako student LIT se v davu neztratíte. Poměr studentů k přednášejícím umožňuje velkou účast a diskusi na přednáškách.

Všechny areály LIT jsou úzce spjatou komunitou studentů, kde mají studenti snadný přístup k přednášejícím, ať už se s nimi setkáte na chodbách, v jídelně nebo na plánovaných schůzkách, které lze snadno organizovat.

Aktivní učení

Na LIT se studenti učí tím, že dělá. Kombinujeme praxi a teorii a poskytujeme studentům zkušenostní model učení a vybavujeme je základními dovednostmi, které mohou vzít do vaší zvolené kariéry.

Green Chameleon / Unsplash

Designer sketching Wireframes

Kluby a spolky

Šťastný vysokoškolský zážitek přispívá k úspěšnému vysokoškolskému životu a vaše vysokoškolská cesta bude umocněna novými lidmi, které potkáte, novými přáteli, které uděláte, novými zážitky, se kterými se setkáte, a zábavou, kterou máte!

Kluby a společnosti mohou mít velmi pozitivní zážitek z vaší celkové vysokoškolské zkušenosti. Víme, jak důležité je zapojit se do aktivit mimo vaši akademickou práci a povzbuzujeme všechny studenty, aby si prohlíželi různé kluby a společnosti dostupné v LIT.

Zaměstnatelnost

Absolventi LIT jsou průmyslově připravení a vysoce zaměstnatelní. Nejen, že budete absolvovat LIT s uznaným titulem odpovídajícím vašemu studijnímu oboru, ale díky našemu praktickému přístupu k učení budete mít také dovednosti a praktické zkušenosti, které zaměstnavatelé hledají.

Postupové trasy

Bojíte se, že nemusíte mít dostatek bodů nebo nemáte kvalifikaci, abyste mohli jít rovnou do kurzu s vyznamenáním (úroveň 8)? Nebojte se! Na LIT má mnoho našich kurzů flexibilní průběžné trasy, které umožňují studentům dokončit studium na vyšší úrovni, než na které započali.

Studenti, kteří zahájí studium na úrovni 6 nebo 7, mají možnost pokračovat ve studiu dále tím, že se připojí k kurzu úrovně 8 pro jejich poslední rok. To znamená, že i když můžete začít studovat na LIT na nižší úrovni, můžete velmi snadno absolvovat titul na vyšší úrovni ……. A to vše do 4 let!

Malé velikosti tříd

Těsné a praktické zkušenosti s učením, které studenti obdrží na LIT, je možné pouze díky našim malým velikostem třídy.

V LIT nezažijete přednáškové sály stovek studentů, což pro mnoho lidí může být velmi skličující. Místo toho se ocitnete ve třídě velikosti ne více než 30 lidí. To pomáhá studentům zvýšit úroveň jejich angažovanosti nejen s jejich přednášejícími, ale i s ostatními studenty, což má za následek celkově vyšší kvalitu učení.

Místa

 • Limerick

  Limerick Institute of Technology Moylish Park, V94 EC5T, Limerick

  • Clonmel

   LIT Clonmel, Cashel Road, Clonmel, Co. Tipperary, E91 D896, Clonmel

   • Ennis

    LIT Ennis, Bindon Street, Ennis, Co. Clare, , Ennis

    • Limerick

     Limerick School of Art & Design Clare St, V94 KX22, Limerick

     • Thurles

      LIT Thurles, Nenagh Road, Thurles, Co. Tipperary, , Thurles

      Otázky