Keystone logo
LVC London School of English

LVC London School of English

LVC London School of English

Úvod

KDO JSME

LVC London School of English je jazyková škola s profesionálně vyškolenými učiteli a pracovníky, jejichž cílem je učinit z vašeho učení co nejpříjemnější výuku.

Cílem společnosti LVC není pouze naučit vás, ale sledovat váš pokrok a podporovat vás, když budete pokračovat ve zvoleném kurzu. Zaměřili jsme se na personál, který koordinuje činnost studentů a dohlíží na naše podpůrné služby a pomáhá vytvářet optimální atmosféru, v níž se budete moci plně rozvíjet.

NAŠE MISE

Poskytovat kvalitní a cenově výhodné vzdělávání v pozitivním a inkluzivním prostředí zaměřeném na studenty. Zaměřujeme se na skutečné a praktické aspirace studentů, abychom jim pomohli rozvíjet a integrovat co nejvíce.

NAŠE VIZE

Vynikající v poskytování jazykových výuky v podpůrném, zábavném a bezpečném prostředí a pomáhat studentům rozvíjet se a profesionálně se rozvíjet.

MEZINÁRODNÍ PRÁCI

Velmi oceňujeme naše studenty, milujeme jejich hodnoty a jejich živé osobnosti. Věříme přesvědčivě, že jsou to zajímavé a jedinečné lidi, a proto je sociální stránka naší školy jednou z našich hlavních priorit. Věříme, že mít přátele z celého světa je úžasný zážitek, který by měl být otevřen všem!

Místa

  • London

    148 Old Kent Road, SE1 5TY, London

Otázky