Keystone logo
Mandarin House

Mandarin House

Mandarin House

Úvod

Více než 50 000 studentů ze 100 národností si vybralo Mandarin House jako svou čínskou jazykovou školu a naše odborné znalosti a pověst v pomoci studentům při dosahování svých čínských cílů je druhá.

Jsme hrdí na to, že jsme získali mezinárodní ocenění, dosáhli nejpřísnějších akreditačních standardů kvality a zaměstnávali pouze ty nejlepší učitele a zaměstnance, kteří jsou všichni věnováni jedné věci: posílení svého velitele Číňana co nejrychleji a nejúčelněji.

2017 je další nový start! Naše poslání zůstává stejné; chceme, abyste se s Mandarinem rychle a efektivně seznámili s vašimi podmínkami.

Mandarin House byla jednou z prvních soukromých mandarínských škol založených v Číně. Naším posláním bylo poskytnout studentům Mandarinu školu, která nabízí flexibilní kurzy a studijní možnosti, které by dokázaly zvládnout Mandarin co nejkratším a nejúčinnějším způsobem.

Po 10 letech výuky Číňana Mandarin House pomohl více než 20 000 studentům z celého světa dosáhnout svých cílů jazykového vzdělávání. Změnili jsme studentovu budoucnost tím, že jim pomohou ovládat Mandarin a otevřít obrovský svět obchodních a společenských příležitostí.

2014 je náš desátý ročník výuky mandarinů. Naše poslání zůstává stejné; chceme, abyste se s Mandarinem rychle a efektivně seznámili s vašimi podmínkami. Klikněte na níže uvedené odkazy a dozvíte se více o tom, proč Mandarin House má 10 let zkušeností s vyučováním.

Mandarin House akreditace

Mandarin House od roku 2004 přináší mezinárodní standardy kvality ve všech aspektech provozu a poskytování služeb do Číny. Neměla by existovat žádná omluva pro přijetí norem jiných než těch nejlepších.

Zálohování této víry jsme hrdí na to, že jsme akreditováni Mezinárodní asociací jazykových center (IALC). Společnost IALC, která byla založena v roce 1983, je síť vysoce kvalitních nezávislých jazykových škol, které vyučují rodný jazyk zahraničním studentům. Existuje přísný proces přijímání a průběžná kontrola, která pokrývá všechny aspekty našich operací, řízení míst, učební osnovy a kvalitu našich učitelů a zaměstnanců, mimo jiné.

 • Mandarin House je hrdá čínská členská škola IALC
 • Mandarin House je vládou uznávanou společností Bildungsurlaub německým studentům
 • Mandarin House je uznáván švédskými studenty švédským ministerstvem školství a výzkumu
 • Mandarin House je registrován u společnosti Hanban jako oficiální zkušební centrum HSK, BCT a YCT.

Naše odborné znalosti

Mandarin House byla první soukromá čínská škola v Číně, která:

 • Rozvíjet vlastní strukturované, holistické učební plán založený na základním principu poskytování praktického komunikačního výcviku v Číně.
 • Nabídka juniorských kurzů včetně prvních letních táborů v Číně a samo-rozvinutých juniorských učebních osnov se také zaměřila na čínské reálie.
 • Zavést široce přijímaný model provozu skupinových programů v soukromých školách v Číně.
 • Buďte mezinárodně uznávanou akreditací IALC
 • Budete zařazeni do výběrového řízení a také první, kdo vyhraje STM World's Provider roku.
 • Hostitelská konference o významných mezinárodních jazycích v zahraničí.

Naše ocenění

Někdy může být obtížné něco v Číně přijmout a je obtížné zjistit, zda škola mluví pravdou, nebo prostě prostě mluví prázdnými slovy. Talk je levný a tím, že tvrdíme, že je čínskou jazykovou školou v Číně, cítíme se povinni sdílet některé uznání a ocenění, které jsme získali z Číny a mezinárodně.

Jedním z našich nejprestižnějších úspěchů bylo ocenění, které jsme obdrželi od studijních jazykových studií v zahraničí agentur a organizací za cenu "World Language Provider Star Award", kterou udělil Study Travel Magazine. V roce 2008 jsme byli nominováni jako první a současná pouze čínská jazyková škola a od té doby byli nominováni dalších sedmkrát, které vyvrcholily získáním nejvyšší ceny pro tuto kategorii v letech 2009 a 2013.

Jako naše výkonná ředitelka paní Jasmine Bianová v té době uvedla: "Jsme velmi hrdí na to, že jsme získali Cenu Star ... (a) budeme i nadále tvrdě pracovat a poskytovat odborné služby našim studentům z celého světa. Mandarin House vás vítá do Číny.

Mezi další uznání patří doporučení v příručce Lonely Planet China Guide a získání práv na hostování 28. ročníku workshopu IALC 2011, který se zúčastnil téměř 300 jazykových odborníků z celého světa, které představily naši školu na velké chvále a obdive stát se největším jazykovým průmyslem v Číně.

Bez ohledu na to, kde jste, vám můžeme pomoci při vašem úsilí ovládat čínské.

Mandarin House aktivně spolupracuje se stovkami partnerských organizací na celém světě; včetně univerzit, škol a agentur (jak vládních, tak i soukromých), které nám nabízejí oceněné jazykové programy studentům z celého světa.

10 důvodů, proč si vybrat Mandarin House

1. Mezinárodně uznávaný IALC - jediná škola v Číně, abychom naši kvalitu uznali tímto způsobem.

2. Založena v roce 2004 a jedním z prvních soukromých Mandarinských škol v Číně, pomohli jsme více než 50 000 zahraničním studentům ze 100 národností, aby mluvili o Mandarin.

3. Uznal Hanban jako oficiální čínské zkušební centrum HSK.

4. Kvalifikovaní a zkušení učitelé. Všichni jsou kvalifikovaní, dvojjazyční, komplexně vyškolení a mají v průměru 5000 čínských hodin zkušeností.

5. Samovyvinutý učební plán. Pravidelně aktualizovaná a revidovaná, navržená našimi bývalými nejlepšími učiteli a je v souladu s HSK a Evropským CEFR.

6.. Široká škála programů pro 11 úrovní čínských, malých skupinových tříd, soukromých doučování, specializovaných podniků v Číně, přípravu na zkoušky HSK, školení učitelů z Číny, stáže a letních programů pro mladé.

7. Velký studentský život. Facebook, sítě absolventů a zábavu, kulturní aktivity pořádané každý týden, jako je čínská kuchyně, kaligrafie, výlety do města, kung fu a mnoho dalšího.

8. Řada kvalitních možností ubytování - homestay, soukromé studio apartmány a společné byty.

9. Centrální, moderní lokality přímo v srdci centra Pekingu, Šanghaje, Suzhou, Guangzhou, Shenzhen, Chengdu, Hong Kong a New York City s prostornými, čistými a specializovanými zařízeními.

10. Přátelský, profesionální servisní personál vás uvítá a pomůže vám usadit se v Číně. Dávají vám také šanci, aby vaše Číňané učil ve třídě!

Místa

 • Shanghai

  Head Office 12F, 650 Hankou Road, , Shanghai

  • Beijing

   Suite 317, Tower 16, China Central Place, 89 Jianguo Road, , Beijing

   • Hong Kong

    Unit 2&5, 3F, Beautiful Group Tower, 74-77 Connaught Rd Central, Hong Kong Island, , Hong Kong

    • Guangzhou

     Suite 1403, Tower B, Zhongtai International Plaza, 161 West Linhe Road, , Guangzhou

     • Shenzhen

      Suite 1118, Xinhua Insurance Building, 171 Mintian Road, , Shenzhen

      • New York

       22 Rock Plaza, 22 West 48th Street, 10036, New York

       • Chengdu

        Suite 1708, Times 8, No.68, Zhiquan Section, Dongda Street, Jinjiang District, 610065, Chengdu

        • Suzhou

         Room 610, Building A, Xin Tian Xiang Plaza, 388 Su Ya Road, Suzhou Industrial Park, , Suzhou

         • China Online

          China Online, Čína

          Otázky