Keystone logo
Manhattan College

Manhattan College

Manhattan College

Úvod

Manhattan College byla založena v 1853 bratry křesťanských škol, katolický učební řád začal Saint John Baptist de La Salle. Mise Lasallian řídí naše zaměření na kvalitní vzdělávání pro všechny a služby našim sousedům v nouzi. Náš malebný kampus se nachází v Bronxu, 35 minut jízdy metrem od centra Manhattanu.

Na začátku

131. místo a Broadway

V květnu 1853 se pět křesťanských bratrů přestěhovalo do své malé školy Canal Street do oblasti, která se tehdy nazývala Manhattanville, část New Yorku na 131. ulici a Broadwayi. Bratři byli nositeli vzdělávací tradice, která začala v 17. století ve Francii u svatého Jana Křtitele de La Salle, patrona učitelů. Lasallovská tradice vytvořila nový typ školského systému a zvýšila práci učitelské školy - považovala ji za povolání a povolání. Bratři byli vyzváni, aby šli za rote paměti a „dotkli se srdcí“ studentů. Byly učeny praktické předměty, které by vedly k užitečné roli ve společnosti; náboženství bylo učeno, aby udělovalo závazek křesťanské etice.

Přesuňte se z Manhattanu do Riverdale

čtyřúhelníková konstrukce

Jak škola rostla, bylo zapotřebí nových čtvrtí. Základní kámen „New Manhattan“ byl položen v roce 1922 v sousedství Riverdale v Bronxu, jeho dnešní umístění. Přidání nových budov a studentských rezidencí školu značně rozšířilo a vylepšilo. Z tohoto přístupného místa nabízí College přístup ke kulturním, vzdělávacím, obchodním a zábavním příležitostem v New Yorku a také k samostatnému prostředí rezidenčního kampusu.

20. století

vědecká laboratoř v 50. letech

Po druhé světové válce a v polovině století Manhattan College pokračovala v růstu a prosperovala přidáváním nových škol a studijních programů. V areálu byla umístěna vysoká škola i přípravná škola pro studenty středních škol. V roce 1973 se Manhattan College stala coeducational a přijala své první vysokoškolské studentky. Během několika příštích desetiletí se studentské tělo změnilo z majoritního dojíždějícího na majoritní rezidenční vysokou školu otevřením nových věží obytných hal.

Místa

  • The Bronx

    Manhattan College Parkway,4513, 10471, The Bronx

    Programy

      Otázky