Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Manhattan College

Manhattan College

Manhattan College

Úvod

Kdo jsme

Manhattan College byla založena v 1853 bratry křesťanských škol, katolický učební řád začal Saint John Baptist de La Salle. Mise Lasallian řídí naše zaměření na kvalitní vzdělávání pro všechny a služby našim sousedům v nouzi. Náš malebný kampus se nachází v Bronxu, 35 minut jízdy metrem od centra Manhattanu.

Naše vize

Společnost Manhattan College založená na tradici, vyrábí výjimečné absolventy, kteří nejenže vedou úspěšnou kariéru, ale také pozitivně ovlivňují svět. Transformační vzdělávání Jasper je postaveno na silné nadaci svobodných umění a je spojeno s praktickými technickými znalostmi, které se vyvíjejí a přizpůsobují se našemu světu. Manhattan, vedený historií, vírou a silným vedením, pokračuje v národním žebříčku jako špičková škola.

Mise

Manhattan College je nezávislá katolická instituce vyššího učení, která zahrnuje kvalifikované muže a ženy všech vír, kultur a tradic. Posláním Manhattan College je poskytnout současnou, na člověka zaměřenou vzdělávací zkušenost, která připravuje absolventy na životy osobního rozvoje, profesního úspěchu, občanské angažovanosti a služeb jejich bližním. Vysoká škola sleduje tuto misi prostřednictvím programů, které integrují široké liberální vzdělávání s koncentrací ve specifických oborech umění a věd nebo s odbornou přípravou v oblasti obchodu, vzdělávání a inženýrství.

Vysoká škola, založená v roce 1853 Institutem bratrů křesťanských škol, čerpá svou inspiraci z dědictví Johna Baptist de La Salle, inovátora moderní pedagogiky a patrona učitelů. Mezi charakteristickými rysy tohoto dědictví Lasallian patří excelence ve výuce, úcta k lidské důstojnosti, reflexe o víře a její vztah k rozumu, důraz na etické chování a závazek k sociální spravedlnosti.

Akademici

Klasifikace Carnegie

 • Mistrovské školy a univerzity

Akreditace

 • Manhattan College je akreditována Middle státy pověření na vysokoškolském vzdělání
 • Škola vzdělávání a zdravotnictví je akreditována Radou pro akreditaci učitelů (TEAC).
 • Škola podnikání je akreditována Asociace Advance Collegiate School of Business (AACSB) International
 • Vysokoškolské inženýrské programy jsou akreditovány Akreditační radou pro strojírenství a technologie (ABET, Inc).

Školy

 • Obchod
 • Pokračující a profesionální studia
 • Vzdělávání a zdraví
 • Inženýrství
 • Svobodná umění
 • Věda

Populární programy profesního rozvoje

 • Intenzivní programy v anglickém jazyce
 • ESL dvoutýdenní programy
 • Online a samoobslužné programy
 • Letní tábory pro K-12
 • NYC jsou certifikační programy pro vaše učebny

Značky rozlišování

Čestné společnosti

 • 1 z 286 institucí ve Spojených státech amerických s kapitolou Phi Beta Kappa, nejstarší a nejznámější akademickou společností na světě
 • 5 významných národních čestných společností - Phi Beta Kappa, Sigma Xi, Kappa Delta Pi, Tau Beta Pi, Beta Gamma Sigma

Poloha New York City se nachází ve městě New York

Manhattan College nabízí studentům to nejlepší z obou světů: krásný kampus s blízkou komunitou a domáckou atmosférou, plus snadný přístup k nejzajímavějšímu městu na světě - New Yorku.

Mnoho vysokých škol a univerzit v této oblasti se může pochlubit blízkostí New Yorku, ale na Manhattan College nabízíme opravdu jedinečné místo. Jsme v mezích New Yorku a náš kampus je hned vedle stanice metra. Ale na rozdíl od mnoha jiných škol v New Yorku, máme opravdový univerzitní kampus - 23 akrů soustředěných kolem čtyřkolky, kde naši studenti hrají Frisbee, studují pod sluncem a chodí s přáteli.

Riverdale: Oáza v New Yorku

Uhnízděný v historické čtvrti Riverdale, náš krásný kampus v Bronxu se nachází v blízkosti desítek restaurací a obchodů, stejně jako Van Cortlandt Park, jeden z největších parků v New Yorku. Nejlepší ze všeho je, že jsme jen 35 minut od centra Manhattanu. Naše bezkonkurenční poloha nabízí jedinečný a bezpečný způsob, jak využít vše, co New York City nabízí. Získáte skutečný zážitek z univerzitního kampusu a zároveň budete mít snadný přístup k pracovním místům a stážím v New Yorku a ke všem úžasným kulturním zážitkům v tomto městě.

Prohlídka sousedství

Podívejte se na toto video, abyste se dozvěděli více o krásné lokalitě Manhattan College Riverdale ao některých vybaveních a příležitostech v okolí.

Proč je Manhattan College v Bronxu?

Tak proč je Manhattan College v Bronxu? Náš kampus byl původně umístěn na Manhattanu na křižovatce ulic 131st a Broadway. V roce 1923 se Manhattan College přestěhovala do naší současné lokality ve městě Riverdale, aby mohla ubytovat rostoucí studentské tělo. Ale s více než 60 letou historií založenou jako Manhattan College se instituce rozhodla ponechat si jméno navzdory zeměpisnému nesprávnému pojmenování.

Největší město světa

Neexistuje žádné místo jako NYC a naši studenti plně využívají všech výhod tohoto města. Více než polovina studentů absolvuje stáž s mnoha z nich, což vede k zaměstnání na plný úvazek po ukončení studia. Budete mít výraznou výhodu, pokud jde o získání stáží a pracovních míst, protože náš přístup do New Yorku a množství společností se sídlem zde. Mnozí z našich profesorů využívají New York City jako učebnu s polními výlety na místa jako Wall Street, Muzeum přírodní historie a Organizace spojených národů.

Nabízíme také programy, které vám pomohou pobavit se ve městě! Podívejte se na nové stránky každý týden s sobotami ve městě, týdenní série výletů po NYC pořádané rezidenčními sály. Nebo se připojte k klubu SoNYC, kde můžete dělat zábavné věci, jako je jízda na kole přes Central Park nebo dezert procházet East Village. A náš Office of Student Engagement stále nabízí zvýhodněné vstupenky na Broadway show, Yankees hry a události v Madison Square Garden.

Akreditace

Akreditace AACSB

Místa

 • The Bronx

  Manhattan College Parkway,4513, 10471, The Bronx

Otázky