Keystone logo
Marianopolis College Hudební a společenské vědy
Marianopolis College

Hudební a společenské vědy

Westmount, Kanada

0 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Social Science and Music je tříletý předuniverzitní program dvojí koncentrace, kde studenti získají dva diplomy CEGEP: jeden v oboru hudba a jeden v oboru společenských věd. Studenti absolvují kurzy ze složky všeobecného vzdělávání v každém ze šesti semestrů, z hudebního programu a programu sociálních věd.

Double DEC jsou určeny pro studenty, kteří: chtějí pokračovat ve studiu hudby, ale chtějí si rozšířit své znalosti a zkušenosti v jiném oboru; vědí, že se chtějí věnovat jednomu oboru na univerzitě, ale chtějí pokračovat ve studiu široké škály předmětů; ještě si nejste jisti, které oblasti se na univerzitě věnovat, ale chtějí si nechat otevřené možnosti vyplněním dvou diplomů.

Naše programy Hudba a Double DEC jsou v Quebecu jedinečné díky našemu partnerství s prestižní hudební školou Schulich School of McGill University.

Dvojitá koncentrace v sociálních vědách a hudbě vás připraví na studium v oborech hudba a sociální vědy, včetně správy, antropologie, ekonomie, geografie, historie, politologie, psychologie, sociologie, všeobecného umění, vzdělávání, práva, sociální práce a dalších.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Spolupracovník umění v bohoslužebných studiích
    • Nashville, Spojené státy americké