Keystone logo
Martec - Maritime And Polytechnic College

Martec - Maritime And Polytechnic College

Martec - Maritime And Polytechnic College

Úvod

Výcvik stát se obyčejným námořníkem sestává z plavby na palubě Training Ship DANMARK a školení v řemeslné dílně na břehu na Maritime And Polytechnic College - MARTEC v dánském Frederikshavnu.

Obyčejný námořník musí provádět všechny druhy prací na lodi, na palubě i v motorovém oddělení a námořník musí být mnohostranný, a tím lépe je v práci odpovědného člena týmu, tím lépe se přizpůsobí měnícím se a náročným úkolům na moři.

Traning Ship DANMARK každý rok přijímá 80 studentů. Dále nabízíme pohotovostní místa pro případ, že studenti odejdou před zahájením plavby. Přijímací pohovory provádíme nepřetržitě po obdržení přihlášky.

Výcvik se mění mezi praktickou prací na plavidle, výukou technických předmětů, bezpečností práce a životním prostředím, hašením požáru, navigací a pravidly silničního provozu, praktickým námořním uměním, námořní technologií, bezpečností na moři, první pomocí, údržbou atd.

Po absolvování výcviku a 12měsíční námořní službě je cesta uvolněna, aby mohla platit pro školu navigace nebo pro 20týdenní ukončení kurzu na námořní a polytechnické škole, která přináší certifikát jako schopný námořník.

Místa

  • Frederikshavn

    Haanbaekvej 54 9900 Frederikshavn Denmark, 9900, Frederikshavn

    Otázky