Keystone logo
McHenry County College Osvědčení daňového praktika
McHenry County College

Osvědčení daňového praktika

Crystal Lake, Spojené státy americké

0 Weeks

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Osvědčení daňového odborníka se skládá ze čtyř daňových kurzů: individuální, podnikové, praxe a postupy Internal Revenue Service (IRS) a kurz Enrolled Agent Review nebo účast na daňové klinice Volunteer Income Tax Assistance (VITA). Tyto čtyři kurzy jsou rozloženy do celého kalendářního roku a umožňují vám připravit se na zkoušku Enrolled Agent (EA).

EA je federálně schválený daňový odborník s technickými znalostmi v oblasti daní, který je zmocněn americkým ministerstvem financí zastupovat daňové poplatníky před všemi správními úrovněmi IRS za audity, inkasa a odvolání. Jako EA budete připravovat a / nebo kontrolovat daňová přiznání a zastupovat daňové poplatníky před IRS a vládami států.

MCC průkopníkem programu osvědčení o daňových praktikách, který je nyní duplikován v jiných institucích a v Národním sdružení registrovaných agentů.

Program MCC poskytuje obsah nad rámec toho, co je nutné pro úspěšné složení zkoušky Enrolled Agent (EA), a nabízí intenzivní školení v oblasti zastupování daňových poplatníků.

Studentské stáže jsou k dispozici u zaměstnavatelů z komunit a možnost pracovat na daňových stránkách VITA v MCC každou registrační sezónu.

Kariéra: Přípravce daní, zástupce daňových poplatníků, daňový plánovač.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy