Keystone logo
Merritt College

Merritt College

Merritt College

Úvod

Merritt College je veřejná, dvouletá vysoká škola a jedna ze čtyř vysokých škol v Peralta Community College District v Alameda County. Merritt College nabízí kurzy a komplexní programy, které podporují převod do čtyřletých institucí, stejně jako technické a profesní úsilí. Merritt College se zavázala plnit vzdělávací potřeby různorodé studentské populace a komunity, které slouží. Merritt College se nachází na pozemku o rozloze 125 akrů v kopcích jihovýchodního Oaklandu a kombinuje moderní, prostorné zařízení s panoramatickým a nádherným výhledem na celou oblast Bay.

Mise

Posláním Merritt College je zvyšovat kvalitu života v komunitách, kterým sloužíme, tím, že pomáháme studentům získat znalosti, osvojit si dovednosti a rozvíjet uznání, postoje a hodnoty potřebné k úspěchu a zodpovědné účasti v globální ekonomice demokratické společnosti.

Vidění

Merritt inspiruje studenty k vytváření smysluplných životů včetně naplňování kariéry, účasti v komunitě, sebevyjádření a lásky k učení.

Proč si vybrat Merritt

Merritt College otevřela své brány téměř před 60 lety a dnes zůstává srdcem prosperující, různorodé komunity, kde studenti všech věkových kategorií a zázemí mohou získat kvalitní vzdělání za velmi dostupnou cenu. Ať už chcete získat přidružený titul, přejít na čtyřletou vysokou školu nebo univerzitu, aktualizovat své pracovní dovednosti, najít novou kariéru nebo se zúčastnit kurzu jen pro osobní obohacení, Merritt College je tím správným místem.

  • Cena: Jako komunitní vysoká škola poskytuje Merritt vysokoškolské vzdělání za zlomek ceny čtyřleté nebo soukromé univerzity. Za pouhých 46 USD za jednotku utratí student na plný úvazek pouze 552 USD za školné za celý semestr. (Knihy a potřeby nejsou součástí dodávky).
  • Různé obory: Merritt nabízí širokou škálu certifikátů, přidružených titulů a převodních kurzů, ze kterých si můžete vybrat a navrhnout kariéru. Některé z našich nejvyhledávanějších programů jsou ošetřovatelství, radiologie, výživa, mikroskopie, správa spravedlnosti, vývoj dětí, asistentská studia a mnoho dalšího.
  • Flexibilita: Máme nabídky ranních a večerních kurzů, které se přizpůsobí vašemu rozvrhu, stejně jako online kurzy.
  • Akademická podpora: Naše výukové centrum poskytuje klidné místo ke studiu, doučovací služby na podporu vašich akademických potřeb a desítky počítačů, abyste mohli dokončit své domácí úkoly.
  • Kvalita vzdělání: Náš certifikát a studijní programy AA vás vyškolí v dovednostech nezbytných k tomu, abyste byli konkurenceschopní na dnešním trhu práce. Naše transferové kurzy jsou uznávány všemi veřejnými i soukromými univerzitami.
  • Služby pro studenty: Naše přijímací kancelář vám pomůže vyřešit problémy související se zápisem a naše kancelář finanční pomoci vám pomůže s problémy souvisejícími s federálními a státními granty na financování vašeho vzdělání. Můžete také využít naše poradenské služby k prozkoumání svých akademických a kariérních Pathways . K dispozici jsou další podpůrné programy, včetně programu a služeb Extended Opportunity Program & Services pro studenty první generace s nízkým příjmem, Služby pro handicapované studenty pro jednotlivce, kteří potřebují ubytování pro handicapované, a MerrittWorks pro příjemce CalWorks. K dispozici je také mnoho dalších programů, které splňují potřeby všech studentů.

180734_Merritt4.jpeg

Místa

  • Oakland

    12500 Campus Drive, 94619, Oakland

Otázky