Keystone logo
Merritt College Associate of Arts v sociálních a behaviorálních vědách
Merritt College

Associate of Arts v sociálních a behaviorálních vědách

Oakland, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 7 120 / per semester *

Na kampusu

* nerezidentní/mezinárodní školné za semestr; 46 $ za jednotku semestru – poplatek za zápis na California Community College

Úvod

Studijní program Associate in Arts in Social and Behavioral Sciences poskytuje studentům široký pohled na lidské chování. Je navržen tak, aby stimuloval uznání a porozumění hodnotám, myšlenkám a artefaktům kultury a společnosti. Dovednosti kritického myšlení a sebepochopení prostřednictvím těchto kurzů poskytují rámec pro celoživotní studium v různých oborech. Úspěšné absolvování kurikula v sociálních vědách a vědách o chování nabízí studentům širokou škálu znalostí, které by mohly být zaměřeny na jednotlivé obory i na interdisciplinární stupeň. Titul je určen pro ty, kteří uvažují o přestupu, ale nerozhodli se pro hlavní obor, nebo pro ty, kteří musí absolvovat titul pro pracovní postup. Ve všech případech by se studenti měli poradit s poradcem, aby vytvořili svůj vlastní studijní program.

Pro titul Associate in Arts v sociálních a behaviorálních vědách musí studenti dokončit 18 jednotek z alespoň dvou oborů uvedených níže, vzor obecného vzdělávání a všechny potřebné volitelné předměty v celkovém počtu 60 jednotek. Studenti musí získat minimální známku „C“ nebo lepší ve všech kurzech svého oboru, aby se kvalifikovali na titul. Vzhledem k tomu, že tento titul sám o sobě nemusí být úplnou přípravou na převod, studenti, kteří chtějí přejít na 4letou instituci, by se měli setkat s poradcem, aby vytvořili plán, který řeší všechny požadavky na převod.

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky