Keystone logo

Michigan Institute Of Aviation And Technology (MIAT)

A logo

Úvod

MIAT College of Technology připravuje studenty na odměňování technické kariéry téměř půl století. V té době se stal hlavním přispěvatelem do technického průmyslu po celé zemi. MIAT College of Technology pomohla tisícům jednotlivců získat dovednosti, zkušenosti a spojení, která jsou relevantní pro dané odvětví, aby mohla pokračovat v odměňování technické kariéry. Po více než 45 letech technického profesního vzdělávání si MIAT College of Technology vybudovala vynikající pověst a silné pracovní vztahy s předními zaměstnavateli.

Programy letecké technologie byly vytvořeny v roce 1969, aby zahrnovaly praktický výcvik zaměřený na osnovy certifikované FAA. Absolventi programů letecké technologie jsou způsobilí k federálním zkouškám, které je kvalifikují jako certifikované techniky draků a pohonných jednotek (A&P).

Jako student MIAT College of Technology dnes budete těžit z hrdého odkazu úspěchu a pokračujícího dobrého jména MIAT College of Technology v oboru technických školení.

Programy MIAT College of Technology jsou vyvíjeny jako přímá reakce na zpětnou vazbu od lídrů v oboru, kteří hledají kvalifikované zaměstnance. MIAT spolupracuje se zaměstnavateli na vývoji programů speciálně přizpůsobených jejich potřebám. Jako student MIAT College of Technology získáte relevantní a aktuální dovednosti, které zaměstnavatelé hledají.

Nyní je vzrušující doba pro jednotlivce připravené postoupit v technické kariéře. MIAT College of Technology poskytuje školení zaměřené na kariéru, vyvinuté ve spolupráci s vedoucími představiteli oboru. Programy MIAT College of Technology jsou přizpůsobeny pro rušné dospělé studenty. Mnoho studentů pracuje nebo vychovává rodiny, zatímco chodí do školy. S možnostmi třídy MIAT College of Technology's Day a Evening si můžete vybrat plán, který vám vyhovuje.

Místa

  • Haggerty Road,2955, 48188, Michigan

  • Northpark Central Drive,533, 77073, Houston

Otázky